Anonse gejowskie

Posted on Październik 25, 2016 By

M’lissy był zły na tego człowieka. Nazwał ją dang-głupka i traktuje ją jako taką. Dlaczego ona nie ma zamiaru się na to! Jej usta zamknięte, a ona żachnęła się zirytowany frustracji. Nie odważyła się mówić do niego. Ona nigdy nie mówić do niego ponownie, tak długo, jak ona żyła! Ona po prostu nie! Nigdy, przenigdy nie ona! No nie zrobiła! Ale zrobiła.

Niechętnie M’lissy umysł uznał kilka faktów o sobie. Była uparta, uparta i posiadał ognisty temperament. Ale miała też żywe, niezaprzeczalne ciekawość. Nienawidziła tajemnic i pytań bez odpowiedzi. Niechętnie, złamała śluby narzuconego ciszy. Nie odważyła się spojrzeć w kierunku obraźliwy człowieka, ale zapytała „Dlaczego jest tak ciepło tutaj? To zamrożenie zimno na zewnątrz! Wiatr i śnieg są straszne! ”

Brax ochotę się roześmiać, ale nie zrobił tego. Podziwiał kobiety odwagi. Czuł kipiący gniew zakopane pod jej słowami. On też zrozumiał ciekawość anonse gejowskie którym wezwał przedstawione pytanie. Przynajmniej nie miała odwagi, by umieścić ją na bok złość wystarczająco długo mówić jej umysł.

Jednak Brax po prostu nie mógł się oprzeć wyrzucając do złośliwy, teasing uwagę. To był człowiek, który cieszył angażowanie frywolny przekomarzania z osobami płci przeciwnej. On odpowiedział na jej pytanie z zaledwie trzech słów, „Jego magiczne ciepło!”

Najwyraźniej nie było to zadowalające odpowiedzi. Kobieta zjeżył się ponownie. Jej temperament ledwo ukryta jak ona stanowczo odpowiedział: „Proszę pana, ja nie urodziłem się wczoraj i nie jestem nawet kobiety Dang-głupiec jak masz do zrozumienia! Wiem, że nie ma czegoś takiego jak magia ciepła. Teraz, jeśli nie chcesz dać mi jednoznacznej odpowiedzi, to nie! Ale jeśli masz taki, który ma sens, to bym słuchać. ”

Brax ponownie spojrzał na kobietę z podziwem. Ona na pewno miał odwagę w obfitości. Wstała do niego z energicznym wigoru. Nie clam-up, dąsy lub dąsać i nie chciała wycofać się kobiecej schronienia posępnej ciszy. Ona wskazuje gotowość do słuchania rozsądnej odpowiedzi.

Tak, dał jej jedną. Kiedy zaczął, anonse gejowskie stał długi, chaotyczny mowy, „Trzy lata temu to była zima i zimno. Wybrałem ten wózek się w Army Depot w Nowym Jorku. Tam spotkałem młodego mechanika, który został majstrować na innej ciężarówki. Mamy do rozmowy o pogodzie. Powiedziałem mu o tym, jak często zimne wysiadł tutaj w górach. Powiedziałem, że chyba zamarznąć na śmierć, zanim wróciłem do domu. Powiedział mi, że mógłby mi naprawić grzejnik w ciężarówce. Teraz, nigdy nie słyszałem o czymś takim, ale niech mają na niego. On scrounged wokół i wymyślił jakiś metalowej rury i węże gumowe niektórych. Przed Wiedziałem, co robił, musiał uruchomić Węże i przewody do iz silnika i chłodnicy, a następnie prowadził ich do tej kabiny ciężarówki. dosiadł zwój rurki miedzianej w pudełku mieszczącą się tutaj pod deską rozdzielczą. Pobiegł pasa wyłączania silnika, który włącza się wentylator wewnątrz pudełka. Kiedy zaczął silnik, gorąca woda pochodząca z silnika i chłodnicy zaczął przepływający przez tych cewek. Wkrótce wentylator zaczął wydmuchiwania ciepłego powietrza [zobacz dalej: anonse gejowskie].

Brax zatrzymał wziąć oddech, a potem kontynuował anonse gejowskie: „Byłem zdumiony i przejęty przez inwencji młodego mechanika. Nie mogłem uwierzyć, jak ciepła temperatura powietrza była. To było naprawdę jak magia. Tak, Pani, przypuszczam, że nie było zbyt daleko od prawdy, gdy mówiłem ci ciepło czujesz to magia ciepła. „

anonse gejowskie