Anonse gejowskie

Posted on Październik 20, 2016 By

Postanowiłem wziąć Parkway GW do domu z miasta. Dobra rzecz, też. Jak mój hardon ustąpi, naprawdę musiał sikać teraz! I zauważyłem, że ten znak dla Turkey Run Park, i zamachnął się, mając nadzieję, że mają łazienkę. Jechałem trochę szybciej niż powinienem i znalazł puszkę z tyłu tej małej, zalesionego parku. I dosłownie uciekł z parkingu do łazienki i przykręcony przez drzwi widocznie straszenia faceta, który był tam umywa ręce: Wybiegł jak wpadłem w.

Ohhh, w sam raz! Słodka ulga! I peed za to, co wydawało się, że 20 minut. Uff! Jak już spakowane i zwrócił się do mycia rąk moich, zdałem sobie sprawę, że nie jestem sam. Ten facet był tam stoi obserwując mnie siusiu. Myśl, że to było trochę ekscytujące, ale facet był rodzaj niechlujny wygląd, i wydawało się być trochę pijany. Na szczęście udało mi się stamtąd wydostać bez dalszego kontaktu.

Powrót na parkingu, zauważyłem około pół tuzina innych samochodów zaparkowanych tam, w większości z innych facetów siedzi w nich. To wydawało się dziwne anonse gejowskie miejsce, aby wziąć lunch, a oni nie wydają się być jedzenie byle jak. Nie wydaje mi się druggies wiszące zdobyć jakieś narkotyki, niektóre były starsze biznesmen-typy. Potem, z pewnym zażenowaniem zdałem sobie sprawę: „Och, głupku! To cruising Park!” Postanowiłem dostać się do mojego vana, a rejs dookoła, aby sprawdzić miejsce. Istnieje kilka parkingi połączone jednym Dwa pasa drogowego. Cały teren jest zalesiony, a istnieją ścieżki prowadzące z parkingów do lasu, lub w dół sposobów na rzece Potomac. Wszystkie partie mają samochody w nich; większość z nich jest zajęte przez samotnego człowieka. Są inni ludzie jeżdżąc. Ten szukał obiecujące. Postanowiłem sprawdzić jedną z dróg w lesie.

I jeździliśmy do pierwszej partii, że spotkał na swojej drodze w. Był tam znak z tablicy ogłoszeń na temat parku i działań w tym obszarze, ale nie wspomniał przelotową i ssące Dicks (musi być nieaktualne) , Było trochę mapa tamtejszych szlaków. Myślałam, że będę się na spacer w dół szlaku obok znaku. Jak wróciłem do zablokowania mojego vana, zauważyłem kilka facetów w samochodach patrząc w moją stronę, ale nie mogłem uczynić je bardzo dobrze. Odwróciłem się głową w dół szlaku, aby zobaczyć, kto może mnie spotkać.

Trasa była nieco niebezpieczne. Były korzenie wystające w środku, strome wzgórza, źle utrzymane kroki naprawdę stromych wzniesień. Jednak czułem się bardzo anonse gejowskie prywatne i mam nadzieję znaleźć dobre miejsce, gdzie mogę zobaczyć ludzi przed zbliżającym widzieli mnie. W ciągu kilku minut, znalazłem piękny wysokie miejsce oferuje wspaniały widok, z dużym drzewem i dużego krzaka prywatności. Postanowiłem usiąść na niedawno upadłej dzienniku, i czekać, aby zobaczyć co się dzieje [źródło: anonse gejowskie].

Po dość długo z nikim idzie, byłem coraz zniechęcać. „Być może cała akcja jest na parkingu”, pomyślałem. Byłem prawie gotowy do wyjazdu, gdy zauważyłem coś poruszającego. Zbliżając od kierunku I przybył był jednym z tych facetów, które widziałem w samochodzie na parkingu, tak myślę. Był to duży, szeroki w ramionach, sportowiec szuka faceta z płaską górną jeża. „Zwykle nie w moim typie”, pomyślałem, „ale poczekajmy, zobaczymy”. Gdy podszedł bliżej, mógłbym powiedzieć, że patrzy na mnie anonse gejowskie. W rzeczywistości, patrzył, prawie jakby był zły, ale nie mogę powiedzieć. Zastanawiałem się wraz ze wzrostem niepokojem, czy to był jeden z tych facetów, którzy czerpie satysfakcję z bicie gówno z wiązek – i oto jestem w ładnym miejscu w prywatnym lesie. Gdy dotarł do około 50 stóp od niego, zawołałem: „Hej pączek, jak leci”?

anonse gejowskie