Ogłoszenia pań

Posted on Październik 20, 2016 By

Byłem oszołomiony. Udało mi się przekręcić głowę na tyle, by zobaczyć dwa kulturystów zostawić, w oczywistym obrzydzeniem. Jak było I. walenie w mojej głowie zaczął słabnąć. Moje tętno zaczęli osiedlać. Pederastow cofnął. Para wokół nas nie było. Cholera jasna. Jak długo mamy całuje? Dziesięć minut? Dwadzieścia minut? Z pewnością wystarczająco długo, aby usunąć pary. Pieprzyć litość.

Budowniczowie ciała nie tylko nas usłyszał, że może nawet nie widział nas.
Widziany mnie!

Całuje innego mężczyznę. Obrzydliwy.

To był czas dla mnie, aby zniszczyć ten mały skurwiela i spadaj z powrotem do mojego pokoju.

Już miałem wstać, kiedy zapach chemiczny ponownie. Czułem obiekt szklany przeciwko moim nozdrza. Następnie drugiego nozdrza. Zapach chemiczny był dwukrotnie tak silny jak po raz pierwszy. Co to było, jakiś lek? Jaki był ten pedał robi do mnie?

Pęd przyszedł od razu wali mi czaszkę, osłabiając moje kończyny, napinając mojego fiuta.

Pederastow wziął swój przebój, a następnie umieścić butelkę na ławce. Dzięki już pary, mogę jasno zobaczyć jego kogut. Jego rosnące kurek. Jego długie ogłoszenia pań, grube, blade cock. Jezus Chrystus, wał był co najmniej osiem cali długości. Czułem się za ręce na głowie, prowadząc mnie do przodu po śliskiej ławce. Mój tyłek zsunął, a ja wyrzucenia z ławki, lądując na kolanach z hukiem.
Przed moimi oczami popieprzone, dzwon pederastow zaczęła gęstnieć. Jego kogut wyglądał tak nieproporcjonalne na jego ciele nastoletniej niezabudowanej, olbrzymiego klubu swinging między nogami samoprzylepnych.

Starałem się odsunąć od niego. Nic się nie stało. Jego kogut był teraz wskazując na mnie, cale od mojej twarzy. Pederastow miał butelkę z powrotem pod nosem.

„Oddychaj, cunt”, rozkazał.

Nie miałem kontrolę nad tą sytuacją, więc zrobiłem. W ciągu kilku sekund, czarne kropki zaczął wypełniać moją wizję. My cock wbity między nogi, rozciągając się, ocierają moim sześciopak. Poczułem pieścić moje sutki i całej Otworzyłem usta, żeby ponarzekać.

„Otwórz oczy suka”, przyszedł jego następny rozkaz.

Zrobiłem, oczy ledwie szparki. Widziałem jego cockhead drżenie. Musiałem przyznać, że rzecz była cholernie imponujące. Większy niż mój. Grubsze. Kurek FAG było lepsze niż moje. Gówno. To było trudne do strawienia. Jak było to możliwe? Jak to fag może być większa człowiekiem niż ja? Jak popieprzone to było? Jak popieprzone byłem? Po raz pierwszy w życiu, czułem się mały. Słaby.

Pederastow puścić moje sutki. Wyciągnął rękę i chwycił moje ręce. Przeniesiony moje ręce do dupy. Tłoczone ręce mocno na jego tyłek. Kurwa, jego osła był tak mały i tak mocno.

Chrystus! Co robię!

Moje ręce były na dupie tego Fagot za ogłoszenia pań. I klęczał przed nim. I miał całkowitą kontrolę nad sytuacją. Co to do cholery było ze mną nie tak?
„Czas, aby jeść” pederastow powiedział.

Poczułam go w kierunku mnie, jego olbrzym spuchnięte dzwon czele. I rzeczywiście było pociągnięcie go do przodu, z moich własnych głupich rąk?

Pierdolić. Byłam.

Jego grube dzwon nagle ………………14-letni spojrzał na siebie w lustrze jej sypialni. Była stara się utrzymać jej sutki z bycia tak oczywiste w swoim nowym stroju, ale to nie miało sensu. Koronkowy biustonosz, który pasuje strój partii nie zachować jej nubbins podwójne wyświetlanie przez czerwoną suknię.

14-letni spojrzał na siebie w lustrze jej sypialni. Była stara się utrzymać jej sutki z bycia tak oczywiste w swoim nowym stroju, ale to nie miało sensu. Koronkowy biustonosz, który pasuje strój partii nie zachować jej nubbins podwójne wyświetlanie przez czerwoną suknię.

Katie właśnie przeszedł jakiś dziwny zrywu wzrostu, a jej piersi były teraz znacznie większe niż wcześniej. Jej sutki wydawało się, że wzrosła też. Zostali wyprostowane przez cały czas, jak małe różowe gumki ołówka. Były super wrażliwy, zbyt; Palce Katie zsunął sukienkę satynową i nie mógł pomóc, ale dać im powolne trzeć i ścisnąć. Poczuła przypływ pyszne głęboko w jej cipki. Teraz jej zagęszczone sutki były jeszcze bardziej oczywisty szturchanie.

Katie westchnął. Jej piersi były tak znacznie większe niż wtedy, gdy dostała sukienkę, która była na wycieki szczyt. Nawet po bokach, obok jej ogłoszenia pań wąskimi paskami ręku, boki piersi nabrzmiały. Blady brzoskwini jej kremowe cycki był w ostrym kontraście do zarumienienia jej szczupłych ramionach i szyi.

Nie chciała wyglądać jak dziwka! To, mimo wszystko, była jej pierwsza prawdziwa randka. Katie spojrzała się w górę iw dół. Josh będzie tu wkrótce! Katie zdecydowała, że potrzebuje opinii mężczyzny [więcej: ogłoszenia pań].

„Hej Scott! Można tu chwilkę? „Katie zawołał do swego przyrodniego brata Scotta. Dopiero co skończył 17 lat i był na wiele terminów. Katie był trochę zdenerwowany prosząc go o radę – że miała tajne podkochuje Scott ponieważ jej mama poślubiła ojca Scotta kilka lat temu – ale z pewnością byłby w stanie jej pomóc.

„Whaddaya trzeba, Kat?” Scott zadzwonił ogłoszenia pań, używając jego zdrobnienie dla niej.

„Czy możesz tu przyjść, proszę? Potrzebuję pomocy „, zwany Katie, jej małe dłonie obejmujące przód sukni.

ogłoszenia pań