Ogłoszenia transwestyci

Posted on Październik 25, 2016 By

„Dlaczego jesteś obrzezany i nie jestem?” Urwał szorowanie i kazał mi spłukać włosy. „Bo byłem wychowywany przez szalonych ludzi religijnych, którzy okaleczają penisy małego chłopca. I zostały podniesione przez zwykłych ludzi, którzy nie odcięte kawałki ciała jest ich dzieci. „Tato zaśmiał się i dostanie mnie wodą.

Umył własne włosy i spłukać go pod innym prysznicem. Podczas gdy on umył włosy, zauważyłem, że miał rodzaj napięty tyłek. On soaped dół jego ciało. Obserwowałem go przez cały czas, nawet nie wiedząc o tym.

„Czy to znaczy, mój penis będzie większy niż ty?”, Zapytałem. Zaśmiał się znowu i odwrócił się, jak go płukania off, spojrzał na mojego penisa. „Od wygląda to tak będzie. Nie wiem, czy napletek ma nic wspólnego z tym, ale jesteś mile widziany. „Uśmiechnął się do mnie. „Naprawdę, po prostu kwota to uprawiana od widziałem to ostatnia pokazuje, że to będzie duży. Pamiętaj, kiedy pokazałem ci jak wyciągnąć napletka z powrotem do czyszczenia prawda? ”

„Cholera, nawet nie myśleć o tym. Jak mam ogłoszenia transwestyci się oczyścić go z jednym opóźnieniem ręką? „Spojrzał na mój kogut” Nie martw się, mistrzu, byli obaj mogę pomóc. ”

Złapał mydło i kazał mi się odwrócić. On lathered mydła w dłoniach i zaczął na moich ramionach i przeniósł się do moich pleców. Z jego soppy ręce przesuwając nad moim nagim ciele miałem naprawdę skoncentrować się na nie pojawiały boner.

„Odwróć się”, powiedział. Mój tata umieścić więcej mydła na dłoniach i wcierać w dół moje ramiona i klatkę piersiową. On spojrzał na mnie, a następnie przeniósł się do mojego penisa. Potarł mydła na mój worek orzechów, po czym roześmiał się i powiedział mi „Odwróć głowę i kaszel”. „Tato” powiedziałem, ponieważ moja twarz zrobiła się czerwona. On soaped się mojego penisa i odsunął mój napletek i przetarł mydła na moich wrażliwych łojowych. Niewielka jęk uciekł usta i mój kutas wzrosła w ręku mój tata do jej pełnych czterech i pół cala. Byłem tak napalony i zawstydzony.

Tata spojrzał mi w czerwonej twarzy ogłoszenia transwestyci. „Nie martw się o niego” powiedział cicho: „Kiedy byłem w twoim wieku I wpadliśmy Boners cały czas. To tylko dlatego, że ktoś inny nie dotykając go. „Uśmiechnął się do mnie, a ja starałem się uśmiechnąć się. „Przepraszam.” Powiedziałem. „Nie.” Powiedział. „Nie masz nic się wstydzić, że to się stanie ze mną, jeśli zostały mycia mojego fiuta, założę się.”

„Naprawdę?”, Zapytałem. Poruszył ręką w dół mojego fiuta i znów jęknął. Skończył mycie mój wał i byłem trochę rozczarowany, kiedy przeniósł ręce w dół do moich nóg. Musiał się schylić, a jego głowa była tuż obok mojego twardego koguta.

Spojrzałem na niego. „Czy mogę umyć je, tato? Wiesz, tak więc jesteśmy kwita? ”

Skończył mi nogi i wstał. „Jason, to nie byłoby w porządku.” On powiedział, patrząc mi w oczy. „Niestety,” powiedziałem. „To jest po prostu jestem bardzo zakłopotany i chciałem zobaczyć, czy to nastąpi, też.”

Tata spojrzał na mnie. „Ok, spłukać pierwszy i wbrew mojej lepszej wyroku dam ci to zrobić. Ale nie można powiedzieć nikomu. ”

Uśmiechnęłam „nie będę”. I spłukać mydło z mojego ciała, a mój tata pryskał trochę mydła w ręku. Spojrzałam mu w oczy, a potem w dół na jego kogut. Przeniosłem rękę w kierunku jego krocza i wcierać mydło w jego włosy łonowe, aby ją lathered górę. Przeniosłem rękę mydłem do jego piłka worek tak jak on do mnie i zaczął trąc ogromne kule. Były one około trzy razy większy niż mój i czuli się miło w ręku. Przeniosłem rękę do jego wału i wsunął rękę w górę iw dół niego. Kurek taty czuła się tak ogłoszenia transwestyci gorąca i gęsta w ręku. Niewielka jęk uciekł z nim. Uśmiechnęłam się do niego. Jego kutas wydawało się być coraz grubsze w ręku, aw ciągu kilku sekund wzrosła ona do gęstego sześć i pół cala.

„Jezus”, powiedziałem. Ciągle przesuwając rękę w górę iw dół jego wału prostu fasnated z nim, nie zdając sobie sprawy miałem dość dużo szarpania go. Mój tata zaczął ciężki oddech i jęczała, a potem chwycił mnie za rękę, żeby mnie zatrzymać. „Zobacz Mówiłem, że to się stanie ze mną też.” Powiedział [czytaj: ogłoszenia transwestyci].

„Niestety” I powiedział: „Chyba się ponieść. To jest po prostu tak duża. ”

Mój tata roześmiał. „To naprawdę nie jest tak duża. Ale jest ok, to normalne, że ciekawy i eksperyment w twoim wieku. ”
„Naprawdę?” Powiedziałam z ulgą ogłoszenia transwestyci: „Czy kiedykolwiek eksperymentować, kiedy byłaś w moim wieku?” Tata uśmiechnął się, „Ya, ja i wujek Ray zrobił pewne eksperymenty, gdy byliśmy nastolatkami.”

ogłoszenia transwestyci