Seks ogloszenia

Posted on Październik 20, 2016 By

„Czy jesteś gotowy na mnie przenieść żadnej Stacy?” Spytałem. „Tak, myślę, że tak, ale nie przejmuj się. Boli trochę Jim, ale nie jest tak źle, tak być delikatny. ” Cal po calu I zsunął do tyłu, aż moja głowa tylko pozostał w Stacy zanim pchnął go z powrotem w niej trochę dalej. W ręce Zacisnęłam ręce powtórzyłem ten proces, walcząc o utrzymanie kontroli przez cały czas w tym, co było przyczyną przegranej. Deflowering jej napięty mały kotek i będąc w swoim kanale, który został układającej potężnie mnie było zbyt wiele dla mojego systemu. Ze zduszonym krzykiem czułem się przerodzić w niej, prysznica ją moje życie tworzenia plemników. Zryw po zryw zalane jej wnętrzności, kiedy ukazał się efekt końcowy mojego pragnienia.

„Oh Jim Czuję cię Cumming we mnie, to jest tak gorąco we mnie.”

Moje ciało zatonął na niej skończyłem Cumming. Moja erekcja nadal czuł twardy jak stal, więc ruszył moje biodra w bok ruchu teraz powoli rozciągając Stacy nastolatek kotka na zewnątrz. Ręce teraz wkradły się do mojego tyłka których uczepił. Kiedy spojrzał na siebie oczami I wznowione przesuwnych i poza jej cipki, teraz pracuje głębiej w nią. I nadal powoli pieprzyć Stacy i wkrótce ujrzałem oczy szczelnie zamknąć więc wstrzymane.

„Czy wszystko w porządku?”, Zapytałem ją, pełen niepokoju.

„Tak Jim to zaczyna czuć się naprawdę nieźle. Myślę, że można zrobić to trudniejsze, jeśli chcesz. ”

Biorąc jej słowa do serca zwiększyłem seks ogloszenia szybkość, lecz w sposób stopniowy. Fakt, że miałem już cum pozwoliło mi zachować kontrolę i nie zwariować w sposób, który mógłby negatywnie wpłynąć Stacy. Moje biodra unosiły się i opadały w rytm jak przesuwać w głąb jej różowością. I dostosowane moją pozycję ciała, tak, że mój tors był już w pozycji pionowej, a ja już nie spoczywa na moich rękach. To pozwoliło palcami na moją prawą ręką delikatnie grać łechtaczki Stacy podczas gdy moja lewa ręka wzięła w nim piersi i ścisnął powodując Stacy wołać.

„Tak, że czuje się tak dobrze, że jesteś we mnie i bawi się ze mną i kocham go Jim, nie przestawaj”.

Nie było potrzeby, żeby martwić się o to, jak ja nadal wzrastała moja prędkość. Do tej pory miałem osiągnął tył jej tunelu i mogła podjąć trzy czwarte mnie do niej, ale ona była tak cholernie mocno to było niewiarygodne. Zacząłem oglądać siebie przesuwnych i poza jej mokrej otwarcia i widziałem mój wałek pokryty mieszaniną obu płci naszych soków zmieszanych z odrobiną krwi.

Wydawało się, że ona nie krwawiła mocno, a ona produkowała dobre kwotę smarowania jak pompuje ją. Wargi przywarła do mojego wału jak to wielokrotnie wypełnić ją przed wycofaniem. Mój kciuk teraz tarcie jej clit szybko i kiedy jej mięśnie dokręcone i zacisnął z innego orgazmu I zatrzymał wepchnięcie uniknąć Cumming siebie.

Kiedy jej ciało uspokoił I całkowicie wyciągnięty powodując chwilowy rozczarowanie do Stacy, ale nie trwało to tak stałem na podłodze przy krawędzi łóżka i przewrócił ją na brzuch. Moja ręka dała jej elastyczna tyłek policzek lekkiego klapsa, zanim pochylił się seks ogloszenia i pocałował ją.

„Stacy dostać się na kolana i trzymać swój tyłek w powietrzu” poleciłem jej.

Ona szybko spełnione i po ona odwróciła głowę tak, aby mogła spojrzeć na mnie, a potem poruszył jej tyłek zachęcająco moją drogę. Moje ręce chwycił ją za biodra i wysuniętą ale przesuwane wzdłuż zewnętrznej jej ustach, a nie w niej.

„Stacy wziąć mojego fiuta i poprowadzi go do swojego kotka dla mnie.”

Poczułem jej ciepły uchwyt mnie, kiedy sięgnął między jej nogi i skierował ją do jej mokrej dziury. Otarła je przed jej usta, a kiedy czułem, że wyrównane pojechałem do przodu w jej głąb. Znowu uderzył policzki jak zacząłem wepchnięcie twarde i głęboko w jej już nie virgin cunt.

„Stacy grać z moim piłki, a ja cię pieprzyć” Powiedziałem jej „oraz łatwo i przyjemnie się z nimi.”

Jej ręka pieścił owłosioną jak worek wypełniony ją ponownie. Dźwięk naszym ciele bicie i silny zapach seksu byliśmy produkcji wzrosła tylko moje pragnienie. Jedną ręką chwycił się za ramię Stacy trzymając ją mocno w miejscu jak zwiększone tempo jeszcze bardziej. Robiła zwierzęce dźwięki teraz jak ona była naprawdę waliło po raz pierwszy. Wkrótce Czułam znajome uczucie rośnie we mnie iz ostatniego pchnięcia czułem się rozładować po raz drugi tego ranka w jej niesamowitej cipki.

I nadal naporu jak przyszedł, ale moje ruchy rosły wolniej jak poszedłem dalej. Kiedy był całkowicie pusty Wyciągnąłem mój zręczny mięso z niej wyszedł i usiadł na łóżku. Stacy przeniosła się do mnie i znowu próbowałem jej słodkie usta. Powoli osunął się na łóżku, a ona oparła głowę na mojej piersi, a ja pogłaskał jej miękkie włosy [więcej info: seks ogloszenia].

„Czy cieszyć, że Stacy, stając się kobietą?”

„To było tak niewiarygodne, jestem nadal seks ogloszenia mrowienie. Czy zawsze jest to dobrze? ”

„Wiem, że to dla mnie najlepsza Stacy, a ja nie rozumiem, dlaczego nie powinno być zawsze dla nas dobre.”

Kiedy pocałował włosy na głowie usłyszałam westchnienie Stacy zadowoleniem. Jej dłoń wyciągnął rękę i ścisnął moją zmiękczania kurek powodując mnie jęczeć i jej chichot.

seks ogloszenia