Sex oferty

Posted on Październik 20, 2016 By

– Zgoda. Dla Marina to było zaskakujące, że po śniadaniu, a jej właściciel wziął albo spacer lub w pomieszczeniu, do objęcia jej otworów i doprowadził ją do jednego z korytarzy i wszedł do pokoju. Dziewczyna przez opuszczone rzęsy uważany za wysoki facet. – Tu, popatrz, a ja przygotować wszystko, czego potrzeba – facet powiedział i podał mężczyźnie kilka rysunków.

Właściciel dokładnie rozważyć wszystkie arkusze i umieścić jeden z nich.

– To będzie działać – dotarł do wybranego arkusza.

– Bardzo dobry. To będzie jedno rozwiązanie?

– Tak

Następnie dziewczynka kazano położyć się na krześle, jest bardzo podobna do oglądania nogi zostały złożone i zabezpieczone pasami tylko. Facet traktowane powierzchni chrząstek i nałożyła wzór. Marina sobie sprawę, że właściciel chciał zapłacić jej tatuaż. Procedura była bolesna i czasami z gardła dziewczyny jęki uciekł. Kiedy praca została sex oferty  zakończona, okazało się na brzuch i kontynuował lędźwi.

***

Przeglądając tatuaż – studio i patrzył, jak węzłów ciała stosowane do „seal”, która zawiera jego inicjały, był zadowolony z danymi, które są oferowane do człowieka, ale jeden z nich całkowicie odzwierciedla jego pragnienie – na górze był napis „Property” na dnie – „master”, aw środku – każda litera „B” był stylizowane kajdanki i dwie litery są połączone litery „C” w formie bata. Gdy obraz pojawił się na łonowej, kapitan spojrzał na niego.

– Doskonała robota, ja jestem bardzo zadowolony

– Dziękuję, nie spodziewałem się, że tak dobrze – uśmiechnął się – kontynuować?

– Jasne,

Wreszcie, praca jest wykonywana, a teraz ta suka jest oznaczony.

– Pozwól mi zrobić zdjęcie i umieścić je w albumie? – Poprosiłem pana.

– Tak – krótko pozwolił człowiekowi

***

Ponownie, cały czas wolny spędzony w pufe Marina. Tuż przed porze lunchu i kolacji, właściciel szedł ją w parku. Pogoda była dobra, a utwory były dużo mężczyzn z dziewczynami na smyczy. Po obiedzie, Święto rozpoczął się nowy show. Po raz kolejny, scena była pani Faith i zaczęła pokazywać swoje umiejętności w fisting analny. Dziewczyna na platformie jęknął głośno. Początek był mniej poważny, ale w końcu mam dwie ręce kobiecie przeniesiony w seksie analnym. Publiczność zareagowała gwałtownie na widok usług. Właściciel całym działaniem wnikając Marina z czterema palcami – dwa w każdym otworze.

Gdy na scenie wyciągnął chcąc bawić się z niewolnika odbytu, mężczyzna zwabił dziewczynkę w pokoju i zaczął go używać w sposób ścisły. Właściciel do późna w nocy, włamali się trudne otwierając jej węzłów, wykończenie, odpoczynek i ponownie podjęte dla niego. Znalazł się myśląc, że tatuaż prowadzi go do nieopisaną radość i wywołuje wielkie emocje.

Czwarty dzień pobytu w pensjonacie miała miejsce w zwykłych rozrywek. Wieczorne Marina pogrążyła się w szoku – widzowie obserwowania użycia pomp próżniowych do różnych części ciała – brodawki, piersi, wargi sex oferty sromowe, odbytu i prącia. Eksperymentalny byli mężczyzna i kobieta. Marina w sercu nadzieję, że takie rzeczy nie przyciągają Mistrza i nigdy nie będzie czuć pompę próżniową.

Przez procedur, piątego dnia, siniak całkowitemu stopieniu i otarcia od pasa uzdrowiony. W tym dniu Marina otrzymał dwadzieścia ciosów liny i skórzany bicz. Przestępstwa specjalne zaobserwowano, ale właściciel postanowił wykorzystać bicz – „. Aby nie zapomnieć” Wieczorne pokazy są oferowane wymagającego widza użytku grupy dziewcząt i mężczyzną.

Nieubłaganie pobytu w przyjmującym, Marina był zadowolony – częste korzystanie z niej, kara i postawa jako suki trzymał ją w stałym wzbudzeniem i człowiek zobaczył jej stan.

Wieczorem szóstego dnia, po obiedzie, ułożone zawody przy użyciu różnych przedmiotów nadmuchuje niewolników otwory. Jaded publiczność reaguje gwałtownie, co się dzieje, ale Mistrz reakcji, przystań z radością w sercu swoim, zrozumiał, że jego działania takie nie przemawia. Chociaż, po każdym pokazie powinien mieć szorstką i twardą kopulacji. Nawet po północy, pozwolono jej się na macie łóżko człowiekiem. Myśli o – co stanie się jutro, bo wieczorem musieli opuścić pensjonatu. były na przemian różnych scenariuszach. Bała się, że będzie musiała wrócić do normalnego życia – pracy, wieczorem komunii z szefem na kamerę internetową oraz w weekendy z nim być.

Nie śpi, a człowiek, od czasu do czasu zerkając na dziewczynę leżącą w łóżku. Wydarzenia w całym minionym tygodniu wykazały, że stała obecność wiruje wokół, nie przeszkadza mu, i jest postrzegana jako coś oczywistego. Większość przyczyn niezadowolenia ciągłym pożądaniem i chęcią posiadania jej ciało. Pamiętając poprzednie tego rodzaju stosunki, podrażnienie pojawił się na drugi dzień wspólnego zamieszkania, a czwartego dnia, on po prostu stracił oburzenie, a następnie kara była szczególnie ciężka, nawet za drobne przewinienia.

Czy to znaczy, że znalazł odpowiednią dziwkę? Powinniśmy traktować go jako nie zabawy na jeden dzień, i pracować z nim w codziennym życiu? Przynieś jej ciało i umysł do perfekcji? W miarę jak ona przygotowani na to, że nie pozostaje ich pragnienia, czas osobista, swoboda przemieszczania się poza murami domu? Czy jest wystarczająco dużo czasu upłynęło, aby powiedzieć na pewno – że ta suka zasługuje na następny? Rozumiejąc, że jest to radość, z pokorą przyjmuję wszystko, co on robi, jej sex oferty  stałe pragnienie i pobudliwe nim wrażenie. Z takimi myślami, zasnął.

Rano i dzień minął na zwykłym scenariuszu dla tych dni – gardła oral sex i twarde spanking różnorodnych urządzeń. W południe, mężczyzna zabrał ją na spotkanie z Doc przybył.

– Widzę, że ozdobić swoje ciało? – Śmiałem się z lekarzem, dotykając palcem tatuaż.

– Tak, zdecydowałem się umieścić swoje piętno, tak aby nikt nie miał wątpliwości, że ta suka jest moje [zobacz: sex oferty].

– Badanie jestem zadowolony. Pod koniec przyszłego tygodnia, doprowadzić go do klubu – Mam lek, który zaskoczy, będzie to zaoszczędzić od „rzeczy damskiej” i pozwoli Ci cieszyć się swoją sukę bez przerw. Powodzenia – powiedział po badaniu i podał zwolnienie chorobowe w rękach człowieka, zapytał – powiedzieć, że przyszedł następnego.

sex oferty