Sex rozmowy

Posted on Październik 25, 2016 By

Nie mnie jednak. I nie jest to nastoletnia pedałem. I pozostał na podłodze, klęczy, ręce na tyłku chłopca. Nie udało mi się usunąć moje ręce, nie mogąc znieść, więc nie można zostawić. Moja głowa i cock wbity. Pederastow zaczął pocierać jego grubości dzwonek na mojej twarzy. Mój mózg był już odłączony i już nie rządzi. Otworzyłem usta, a następnie powolne wiruje jego dzwon robił. Zatrzymał się i udało mi się go zabrać.

Przestępstwo zostało już popełnione Pomyślałem, więc równie dobrze mogę po prostu … tylko co?

Wiedziałem, czego chce, tak jak wiedziałem, czego się od mojego uległej roli. I ssać go tak głęboko, jak tylko mogłem, chwytając jego osła napięty, szturchając go do tylnej części gardła.

„To dobra dziewczyna,” pederastow powiedział głośno i wyraźnie.

Skrzywiłem się, mój Boże sex rozmowy, jak upokarzające powinien ktoś potknie się w łaźni parowej.

Czułam jego uścisk dokręcić na głowie, a potem do mojego szoku, on wpadł mu dzwonek obok mojego gag reflex.
Pieprzyć litość! Syn suki!

Poszedłem w prawo w trybie wymiocin, falujący potężnie przeciw niemu. Próbowałem gorące piwo i żółć. Wyciągnął, a następnie popchnął prawej widok. I znowu wymiotował z głową koguta, prawie dusi. Zaczęłam panikować i miłosiernie, pederastow wyciągnął całkowicie.

I konwulsje znowu plucie smród cieczy na moich udach. Łzy spływały z moich oczu, a moje ciało wylewa pot. I przez to wszystko, my cock pozostał baran pręt sztywny, gotowy do ciosu.

Holy Fuck. Ten drań właśnie przeniknął moje gardło jego kogut, a moja reakcja była paląca chęć do orgazmu. Jak chory. Jak popieprzone. Jak żałosne.

I rzeczywiście było wysiąść na ten temat?

Odpowiedzią było moje sztywne kogut, a ja wciąż na kolanach. Nic nie robi, aby zmienić tę sytuację. Dlatego coraz jakiś dziwny podglądania emocji i przyjemność z tego, co się dzieje.

Został przyjemność pochodzące z rzeczywistego aktu seksualnego?

Albo wyzwanie przy tym mięso jest pedałem?

Czy było to nic wielkiego wysysających kurek mężczyzny?

Stało się to miliard razy dziennie sex rozmowy, więc kto kurwa zależało?

Co o słabości i uległości?

I nie może być w gorszej sytuacji, a mój mózg był ze znalezieniem tego szalenie erotyczny. I chorych.
Coś zaczęło, a ja cholernie dobrze będzie ją zakończyć. Po tym wszystkim, to był największy kogut, jaką kiedykolwiek widziałem w moim życiu, a miałem go, choćby na chwilę, w gardle.

Chemiczna ogarnia mnie znowu, pedale zdawał się wiedzieć dokładnie, kiedy mnie dawki. Nie skończył schodzili przy ostatniej pośpiechu kiedy nowy początek. Podwójna dawka zawalił mi prosto w siebie. Patrzyłem na jego lśniący Nine Inch potwora. Boże, ten człowiek był szczęśliwy. Błogosławiony. Jego kogut był cholernie wspaniały. Kurek jest prawdziwym mężczyzną.

Mój umysł pochylił się jeszcze bardziej.

To był zaszczyt. Zaszczyt czcić ten pedał. Nie, musiałem przestać nazywać go pedałem. Bo wtedy będę jeden.

I wtedy to się stało.

Najgorszym z możliwych rozwiązań tej nocy.

Drzwi otworzyły łaźnia parowa.

Poczułam chłodny ciąg powietrza. Ja prawie poszedł w szoku. Bo został złapany. Holy Fuck.

Ktoś szedł w naszym kierunku. Ktoś sex rozmowy w biały ręcznik. Ktoś teraz naga. Ledwo mogłem zobaczyć, ale to był jeszcze jeden z tych chudych nastoletnich wiązek.

Miłość boską, co mam zrobić?

Nowy facet zatrzymał, złotówki naga, kogut, tuż obok nas.

„Jestem obok,” oznajmił.

I został upokorzony. Następny? Ten pedał myśli mam zamiar wysadzić go tak dobrze?

Chemiczna został kruszenia mnie. I padał. Pieprzyć to. Pomysł strażnika miesza mi głęboko w moje kulki. Poczułem mrowienie mojego fiuta z mojej dupek do mojego pokrętła kapanie [zobacz tutaj: sex rozmowy].

Pierdol się, suko, pomyślałem. Chcesz oglądać? Śmiało.

Otworzyłem szeroko i wziął na dziewięć sex rozmowy cali koguta. Held tyłek napięty, i zmusił mój przełyk nad olbrzymiego dzwonu. Podwójna dawka chemicznych pomogło. Wydawało mi się otworzyć jeszcze bardziej. Łzy napłynęły mi do oczu, jak żółć róży. I zasysane powietrze przez nos i zmusiłem się do utrzymania kurek FAG w. I dźwignął potężnie, ale silne dłonie odbyła głowę nieruchomo. Dzwon wyciągnięta i zanim zdążyłem wyrzucić w górę lub oddychać, że popchnął widok. Out w. Z w.

sex rozmowy