Sex tel

Posted on Październik 26, 2016 By

W pewnym momencie usłyszała Chrissy rozmawiał z Lori „Jeśli ona nie była jego siostrzenica, że on miał ją w wieży już!” Podczas przerwy między samochodami podeszła do Chrissy i powiedział: „Co to za wieża?” Chrissy zarumieniła buraka ćwikłowego. „Będziesz musiała zapytać wujka o tym.” Potem pobiegł do innej linii. Sposób Powiedziała to sprawiło, że brzmi jak jej wuj nigdy nigdy jej powiedzieć, co działo się w wieży.

Reszta dnia zapytała różnych ludzi, co działo się w wieży. Ona zawsze mam jedną z dwóch odpowiedzi. No chłopaki wiedzieli nic o wieży w ogóle, a oni i niektóre z dziewcząt zazwyczaj powiedział: „Nie wiem. Nigdy nie widziałem go. Pokonać ja.” Druga kategoria to od dziewczyn, które, jak Megan zaczął zdawać sobie sprawę, jak dzień ciągnął się najlepiej wyglądające dziewczyny w tym miejscu. Ich reakcja była prawie zawsze silny rumieniec, a następnie rzucając oczy zobaczyć, kto był w pobliżu, a następnie całkowicie niewiarygodne „nie wiem” lub „Dlaczego mnie pytasz?”

Pod koniec dnia miała zorientowali się, że niektóre z tych dziewczyn była w wieży, ale nie mówią o tym, dlaczego. Jeśli Megan miała wadę, to był jej nowoczesny charakter. Nie mogła znieść tajemnicę. Jeśli chcesz, aby uzyskać jej dzieje, wszystko, co musiałem zrobić sex tel, to powiedz jej, że masz jej prezent urodzinowy … na tydzień przed jej urodzinami. Miała iść do niemal dowolnej długości, aby dowiedzieć się, co to było. Myśl tylko czeka, aż jej urodzin nawet nie doszło do niej. A teraz była ciekawa wieży.

Może miało to coś wspólnego z dużym kolorowym światłem tam w górę. Ale to tylko przyzwyczaił się raz w roku. A jeśli dziewczyny nie mówią o tym, że nie była pewna, że on o tym mówić albo. Chciała wiedzieć, ale nie wiedziała, jak dowiedzieć się, na pewno.

W końcu postanowił spróbować blefować wuja. Po pracy odłożyła dokoła dopóki wszyscy lewo. To nie było dziwne. Zrobiła, że wiele zanim został zatrudniony. Poszła do gabinetu i wszedłem, opadając na wielkiej kanapie miał wzdłuż jednej ściany.

Spojrzał znad papierów. Była jeszcze w jej bikini i nadal było mokre. Jej nogi były otwarte i wiedziała, jej sutki były szturchanie. Gdyby mogła się go rozprasza pozwalając mu patrzeć na nią może, że on wymknąć się i powiedzieć coś, co powie jej, co było w wieży. „Co się dzieje Dyni? Nadal cieszę, że cię zatrudnił?”

„O tak!” ona pęcherzykami. „Ja po prostu kocham moją pracę.” Wstała i udała, że patrzeć na coś wisi na ścianie. „Zastanawiam się, kiedy się weźmie sex tel mnie w wieży.”

Martwa cisza.

Odwróciła się, by na niego spojrzeć. Patrzył na nią … w ten sposób … tak, że czuła się … nago. On wstał. Był tak wysoki. Jego ramiona były tak szerokie. Podszedł stanąć naprzeciwko niej.

„Więc chcesz iść do góry w wieży.” Powiedział, jego poziom głosu.

„Oczywiście” zażartowała, stanowiąc jakby to nie było nic wielkiego.

„Megan, czy wiesz, co dzieje się w wieży?” Jego głos był niski. Stał bardzo blisko niej. Czuła jego po goleniu.

„Oczywiście, że wiem” powiedziała, off samodzielnie. Nie szło jak Miała nadzieję. On nie mówił nic użyteczne … ona potrzebowała czegoś, co dałoby jej pojęcia, jaka była wielka tajemnica.

„I ty chcesz mnie … zabrać cię tam.”

„Oczywiście, że tak!” powiedziała. „Jesteś mój ulubiony wujek, po wszystkim.” Z pewnością powiedziałby coś szybko, że powie jej, co się dzieje. Stał tak blisko niej. To robił kolana słaby.

„Dobrze, dobrze, dobrze”, powiedział. „Nie miałem pojęcia. Pan zaskoczył mnie mała dziewczynka”, powiedział.

Próbowała stanąć wyższy i wetknęła nastolatek piersi na zewnątrz. „Nie jestem tak niewiele więcej wiadomo.”

Położył palec pod brodę i uniósł jej twarz. Następnie, w celu jej całkowitego zaskoczenia, pocałował ją.

I to nie był jeden z tych sex tel pocałunków Uncle albo!

To był pocałunek, jakby widział aktorzy zrobić w filmach, w których brali udział językami. Jej słabe kolana zaczęły ustępować i musiała chwycić ramionach trzymać się w górę. Jego ramiona wokół niej przyszedł w miażdżącym uścisku i jego pocałunek dostał … głodny. Megan nagle jak mysz, wpatrując się w paszczy lwa.

Kiedy przerwał pocałunek ona dyszała [więcej na stronie: sex tel].

„Chodźmy” powiedział.

ROZDZIAŁ DRUGI

Bob odsunął się od niej i podszedł do biurka. On otworzył konsolę bezpieczeństwa i wprowadzeniu szeregu cyfr na klawiaturze. Drzwi za biurkiem … drzwi do sex tel wieży … drzwi, które zawsze były zamknięte i zaryglowane, otworzyły. Było spiralne schody za nim. Wyciągnął do niej rękę i poprowadził ją do drzwi. Popchnął ją przez i zaczęła wspinaczki. Był tuż za nią. Jej umysł był wirujące. Jego pocałunek był taki … taki … taki SEKSUALNE! Chłopcy ją pocałował tak, gdy starali się dostać w swoje ręce w jej bluzkę lub w jej spodnie o terminach. O co chodzi?

sex tel