Sex za darmo

Posted on Październik 20, 2016 By

– Dobry wieczór, panowie! Dla Państwa wygody pod warunkiem pokrycia, co się dzieje – powiedziała pani Vera – wtedy błysnęła ogromne ekrany plazmowe na ścianach jadalni.  Usiądź na piętach – nakazał właścicielowi – Chcę, żebyś też spojrzeć na to. Po pierwsze, u kobiet otwierających podawać różne wypełniacze i obiektów – od piłeczki ping-pong piłkę w dość dużym dildo. Kobieta wygrała garść jego wąskim palmowego tłuszcz i plamy na nadgarstkach, a następnie bez żadnego wysiłku dramatycznie przedstawił swoją rękę do pochwy dziewczyny i najwyraźniej zaczął się wewnątrz jej otwieranie i zamykanie pięścią – wszystko Shakin drobno eksperymentalną.

Po kilku postępowych ruchów zaczęła wejść do pochwy pięści i usunąć wyciągniętą dłoń, a więc kilka krany, potem lewa szczotka całkowicie wewnątrz i stopniowo zaczął naciskać drugą rękę, ale nie działa – ona następnie umieścić swoje pierwsze cztery palce każdej ręki, a początek rozszerzania ruch okrężny w pochwie. Wreszcie, opracowanie pochwy i znowu mycie rąk smarem, kobieta weszła z dwoma palmami wewnątrz i powoli zaczął naciskać obie ręce w głębi przesuwając je niemal do nadgarstka, a następnie po odczekaniu trochę ręka zaczęła naciskać na bok. W sali usłyszałem okrzyki i nakazał właścicielowi zapewnić jego otworami na palce, Marina wziął stwarzają dla wygody ludzi bez zwłoki.

Wreszcie kobieta pchnął w krzaki i zaczął poruszać – obrócił dziewczynę na boku – spadł niezdarnie, jakby pobyt na patyku, z rękami wewnątrz i Pani Vera lekko uścisnął dłoń w głębi swojej norki. Następnie włożyła kobietą „raka”, demonstrując ekscytujący widok na widowni. Ze względu na bardzo rozciągniętej pochwy, odbytu pojawił spłaszczony i pół-otwarta w rodzaju „uśmiechu”. Po lewej ręki wnętrzności rozciągnięta pochwa, pustka została szybko wypełniona szklane o średnicy 9 cm. Poprzez przezroczystego sex za darmo  szkła były widoczne wszystkie różowe wnętrze pochwy i, jak widać, nawet w jej łonie, a rozszczelnienie maw wydawało się niezwykle ogromne. W sali usłyszałem oklaski i wiwaty. Właściciel dostał się Marina ma cztery palce – po dwa w każdej dziury, powodując dziewczynę jęczeć na sensację.

– Panie i Panowie, zapewniam cię, że po pochwy fisting, może to być nawet szersze 30-40 minut, a następnie mięśnie zaczną się kurczyć. Jutro pokażę fisting analny – powiedziała pani Vera – Teraz każdy może poczuć dłoń wnętrzności węzłów. Przyjdź jedno – zaprosiła.

Na scenie możemy skonfigurować tabelę z dużej misce, facet w kołnierzu trzyma dzbanek i ręcznik. Natychmiast, scena stała wysoka blondynka w średnim wieku, po umył ręce, poszedł do pani Vera. Tymczasem, szkło usunięto i otwór delikatnie zwężane. Człowiek nabierania smaru ręcznie starannie zamazane swoje ręce i pod kierunkiem kobiety zaczęły wkraczać pierwsze jedno ramię, a potem drugi. Gdy obie ręce wewnątrz dziewczyna odwiedziła Pani Vera pchnął trzy kule stół do ping-ponga i poprosiła mężczyznę, aby dostać w swoje ręce jeden.

W tym czasie, nagłe ruchy palców w otwory przystani jasno – właściciel jest bardzo podekscytowany. On nagle wyciągnął palce z dziewczyna wstała i szybko podszedł do drzwi, niemal ciągnąc ją za sobą. Przeszli do sali i poszedł do swojego pokoju. Szybko rozebrał, właściciel opanowali swoją sukę. Ostro łamanie, zmieniając otwór napędza człowieka, aby zatrzymać jego twarde stałego członka. Z podniecenia, Marina jęknął głośno i był zbliżony do orgazmu wszystkim czasochłonne. Nagłe ruchy ciała przegrzany gospodarza ulubiony smak, radość zdając sobie sprawę, że potrzebuje go bardziej niż kiedykolwiek, że zbliża się do szczytu rozkoszy. Podczas zagęszczania jej pochwę, on nagle wszedł do jej odbytu tylko trzy palce, dziewczyna potrząsnęła z sex za darmo silnym orgazmie, a chwilę później zakończył mistrz.

– Skończyłeś bez zezwolenia – głośny oddech, mężczyzna powiedział: – No, przy okazji cię ukarać.

Biorąc prysznic, Marina znów stanął na pufe i właściciel  znajduje się w fotelu przed telewizorem, od czasu do czasu zerkając na otwartym urokiem jej węzłów.

Przypomniał, że wzbudzenie osiągając szczyt, jako nastolatek, przeciągnięty sukę w pokoju i gwałtownie staranował jego otwarcie, gdyby nie zauważył na takim zapałem (lekkim uśmiechem dotknął ustami).

Przed zapadnięciem zmroku, Marina stała na pufe, dzień był pełen wrażeń – klapsy stos i strony, trudne do wykorzystania wszystkich swoich dziur, ekscytujących pozycji, w której został teraz wystawiono ujawnione warg sromowych (guma nie pozwalał ich zamykania) i dziewczynka byłem w stanie ciągłego podniecenia. Analizując działania Mistrz stosowana kara szorstki, czasem bolesny seks, to nie jest postrzegana przemocy. Wręcz przeciwnie, to dał jej przyjemność sprzęt do zrozumienia tego człowieka i poprawności jego działania nie spowodowały protest w jej duszy. Marina złapałem się na myśli, że jest szczęśliwy, że coś w dłoniach.

Przed pójściem do łóżka, mężczyzna zadał kilka ciosów ręką na stosie i narządów usta, wziął jej anal i pozwolono leżeć w łóżku, po wypełnieniu pochwy i odbytu dziewcząt dużym dildo. Zasnęła niemal natychmiast.

Człowiek wciąż leżała z otwartymi oczami trochę, zauważając, że spała, zwinięta w pozycji embrionalnej i delikatnie się uśmiechnął – przewrócił go dzisiaj jest godne uwagi. Tam była myśl, że byłoby miło, aby umieścić jutrzejszą krocze i dolnej części pleców tatuaż, udowadniając, że należy do Niego. Jutro, kiedy zostanie ona podniosła na procedurach złożył wizytę artysty tatuażu i omówić obraz. Z tymi myślami, zasnął.

Rano wpadł do zgiełku pokojowej ptaków żyjących w dużych ilościach w parku drzew. Marina otworzyła oczy i słodkie osiągnięty. Kolejny dzień z szefem i jego usta rozciągnięte w radosnym uśmiechu. Po leżąc na chwilę, usiadła na piętach, ma ręce za plecami (całą drogę, aby usiąść i suka czeka na rozkazy z mastera). Mężczyzna był jeszcze śpi, a ona sex za darmo  cierpliwie czekał na niego obudzić. Na widok jego nagiego ciała, mierzona oddychanie, podnosi szeroką klatkę piersiową, dużych państw polueregirovannogo, Marina czuł pożądanie i spalanie pragnienie dotknięcia tego wspaniałego ciała. Mimowolnie, jego ręka przeniosła się do obrzęk clit, a palce zaczęły pieścić wrażliwe miejsce. Jego oddech, ciesząc fale walcowane i próbowała powstrzymać zmysłowe jęki, tak aby go nie obudzić. Ale ona objęta jej orgazm przyniósł jej wysiłki na marne – łkanie i jęk brzmiał w pomieszczeniu.

– Co ty lustful suko – powiedział mężczyzna, otwierając oczy – nadal wychowywać i edukować. Należy zrozumieć, że pieścić siebie i mieć orgazm, można tylko moje pozwolenie. Myślę, że dzisiejsza nauka nie będzie pracować dla Ciebie za nic – obiecał – i teraz, być zaangażowany w swoje obowiązki.

Marina szczęśliwie wchłaniane kto pobiera kurek w ustach i zaczął energicznie przesuwać wokół pnia, pieszcząc językiem [zobacz: sex za darmo].

Jak tylko dziewczyny zabrane na procedurze, człowiek zdobył numer administratora.

sex za darmo