Sextelefon

Posted on Październik 20, 2016 By

Czułam ciepło emanujące z jej pieca jak wsunął tam iz powrotem jazdy nas zarówno szalony z pożądania. Moje palce grzebał się przed zwolnieniem zapięcie jej stanika i opadła na łóżko uwalniając jej wspaniałe nastoletnich piersi. Biorąc każdy w dłoni I pieścił je przy wyciąganiu jej tułów w pozycji pionowej. Jej nagie tyłu przycisnął do piersi jak ja w dalszym ciągu grać z jej piersi, palce zaciskające jej delikatne, różowe sutki. Moje biodra kontynuował przesuwając mojego fiuta przed jej mokrej, majtek pokryte Kitty i nogi, a kiedy Stacy odwróciła głowę na bok moje usta znaleźć jej. Nasze języki grał z każdym innym, kiedy wciśnięty kopalnię między jej wargi.

Jak kontynuował moje pchnięcia Stacy zaczęły pasować do mnie, jej własne ciało moje spotkanie jako pchnęła do tyłu, aby zwiększyć tarcie jej Puss. Jej dłoń wyciągnął rękę i trzymał mój kogut przesuwne tuż przed jej usta, które były tak mokre Czułam wilgoć dzięki cienkiej bawełny sextelefon. Z obu jej sutki między palcami podałem twardą pocałunek na karku Stacy.

Następną rzeczą Wiedziałem Stacy bucking jej ciało dziko i płacze w reakcji na jej szczyt. Ponownie znalazł moje usta do niej, jak ona wydychanym jej słodki oddech w ustach, a ja nadal bawi się z jej wrażliwych sutków aż ręce wyciągnął do mnie od niej. Pozbawiony jej piersi są zamiast wsunął pod jej majtki w pasie i przewrócił na ziemię. I ukląkł za nią, jak pracowałem je na podłogę, gdzie Stacy wyszedł od nich uwolnić.

Odwróciła się do mnie i po raz pierwszy ujrzałem nagi cipki Stacy. Moja szczęka spadła jak ujrzałem najdoskonalszą formę żeńską, jaką kiedykolwiek widział. Blado złoty, blond, loki delikatnie ozdobiona jej kopiec i były miękkie jak jedwab w dotyku. Moje drżenie palców śledzić z jej łono jej mokrej delta i tworzenie kopii zapasowych ponownie. Jej różowe usta błyszczały jej z wydzieliny i jej clit wyróżniało wyprostowany i wyzywające. Nie można kontrolować siebie i ukryłam twarz w jej kroczu delektując dotyk i zapach niej. Stacy zachichotał i ręką gładził moje włosy cicho.

Zwolnienie biodrami z mojego uścisku i odepchnął ją, aż usiadła na łóżku pokryte ręcznik. Klęczy między nogami moje ręce ściskał o spodnie kolana i uniosła nogi i rozłożył je szeroko. Znowu byłem oszołomiony pięknem kobiecego jej kwiat i zatrzymał się na chwilę, by wziąć w wizji. Ale to także zażądał czci ode mnie więc zacząłem delikatnie prześledzić zarys jej wargi sromowe z moim czubka sextelefon języka.

„Ooh, że łaskocze ale czuje soo dobre. Proszę nie przestawaj „Stacy pisnęła.

Nie musiała mi powiedzieć, że nie miałem zamiaru zatrzymania. W rzeczywistości nie mogę sobie wyobrazić, chcąc zatrzymać aż mój język spadł, chociaż uznaje się, że kolejna część mojej anatomii ostatecznie unieważnić mój język. Ale teraz mam ucztował na różowym wilgoci Stacy jak żebrak zaproszeni na bankiet. Po krąży wielokrotnie wargi Pracowałem w dół do jej cute little brązowego otworu, który zacząłem łaskotać z mojego języka przed lizać moją drogę z powrotem.

Teraz badane jej mokrej otwór, docierania między jej wargi i łapczywie pije jasnych soków Stacy. Nigdy nie próbowałem szampana, ale nie mogłem uwierzyć, że może to być w połowie tak smaczne lub odurzający jako Stacy było. Im bardziej mój język badane bardziej ona wiercił i bardziej sok wydała. Mój język śmigały się i połączone z jej łechtaczki. Stacy zareagowała jakby którą otrzymał wstrząs energii elektrycznej, gdy mój język dotknął przycisku wrażliwą. Nogi pobitych i miałem trudności w utrzymywaniu ich jako jej kręgosłup zesztywniały, a ona faktycznie moje włosy trudno co mnie WinCE.

„Och, Jim, co robisz dla mnie, o mój Boże, że czuje się tak dobrze. Tak.”

Mimo, że przyniósł jej kolejny orgazm jestem w żaden sposób nie zostały jeszcze spełnione. Obniżenie jej wciąż drżały nogi wstałem z kolan i wspiął się na sextelefon łóżko obok Stacy. Najpierw wszedł blisko więc mogłem znów pocałować tą niesamowitą dziewczynę. Po całowaliśmy się przez chwilę pracowałem usta do jej kancelarii, młodych piersi. To był idealny rozmiar Myślałem, trochę więcej, niż mogłem zmieścić się w dłoni, wokół wielkości dużej pomarańczy.

Jej otoczki po prostu większe niż jedna czwarta, a jej twarde brodawki była średnica bilon. Moje usta otaczają go i ssać jej twarde brodawki w ustach, gdzie obie moje zęby i język grał z nim. Było tak wrażliwe, że odsunęła głowę precz z większą siłą niż myślałem możliwe dla jej wielkości.

„Stop Jim, który doprowadza mnie do szału.”

„To jest plan Stacy. Ale jeśli chcesz mam inny pomysł „Powiedziałem, jak przewrócił się na plecy. „Dlaczego nie klęczeć na moją twarz, podczas gdy twarz w stronę moich stóp” zasugerowałem [więcej info: sextelefon].

Stacy przeniosła się do pozycji, a ja szybko patrząc na jej mokrej cipki unoszące się nad moją twarzą. Wymagało to mój natychmiastowej uwagi, które otrzymaliśmy. Umieszczenie dłonie na boki Stacy Uniosłem głowę i zaczął dać jej kolejną ciężką chłostą języka. Mój język pracował jego drogę od jej clit się między jej wargi iw dół, aby jej otwór tyłek przed krąży powrotem ponownie. I nadal to sextelefon aż poczułem jej dłoń chwycić mój wał i udar go. Potem skupił się na lizanie jej clit podczas gdy mój nos otarł jej wilgotnych, obrzęk warg.

sextelefon