Do tej pory był on aż na mnie, patrzy na mnie siedzi na moim dzienniku

Posted on Październik 20, 2016 By

„Out-fucking-Standing! A ty?” powiedział.

Wyjąkałem „Just hangin” ?. Byłem bardzo przestraszony teraz niemal pewne, że ten facet będzie zostawić moje krwawe zwłoki w tych lasach.

Do tej pory był on aż na mnie, patrzy na mnie siedzi na moim dzienniku. Widział mój strach i uśmiechnął się szeroko. „Spokojnie, kolego. Co to kurwa myślisz, robię tutaj, biorąc pieprzone konstytucyjne?” Delikatnie położył rękę na moim ramieniu i cicho kontynuowane. „Poważnie, nie możemy mieć otrzymujesz wszyscy boją. To sprawia, że Cottonmouth, a to na pewno nie jest dobre kurwa”.

Cofnął się o krok, stanął przede mną i zaczął masować jego kurek hartowania przez jego spodnie. „Jesteś tutaj jakiś kutas, prawda?”

Uśmiechnąłem się nerwowo i ledwie zdołał wykrztusić: „Tak”. Moje oczy były nitowane na jego rosnące wybrzuszenie, kiedy podszedł bliżej, opuścił rękę z jego spodnie i stanął ze swoim wciąż ukrytym hardon o stopę od mojej twarzy.

Wyciągnął rękę i pieścił moje włosy. Prawie szept, powiedział: „Idź do przodu. Wszyscy jesteśmy sami, i to, co oboje jesteśmy tutaj.”

I wyciągnął rękę i położył dłoń na jego kroczu, a czułem się równo jak chwycił twardnienie penisa przez jego spodnie. I było tak gorąco. Nie mogłem uwierzyć, że to się dzieje. Skroniach były pulsujący, moje serce waliło przez moją klatkę piersiową, a mój kutas był usztywniania się o moją nogę próbując się wydostać. Spojrzałem na niego, a on uśmiechnął się z powrotem na mnie. Wyglądał tak piękne. I wyciągnął rękę i odpiął pas, wyjął suwak w dół i wsunął spodnie do kolan, pozostawiając bieliznę na miejscu.

Po raz pierwszy zauważyłem jego tanie, męską wodę kolońską lub po goleniu. Nie mogłem powiedzieć, co to było, ale to było odurzające mieszane z jego sexy, męskim zapachu. Nacisnąłem moje usta do bryły w bieliźnie, wdychania, otworzyłem usta wokół jego wału i wiał mój gorący oddech na jego męskości. On pieścił moje włosy znowu, szepcząc: „Tak kochanie, naprawdę lubię tego koguta, huh.”

„Mmm, Hmmmm” I nucił i przetarł twarz i usta wzdłuż jego sztywnego, bielizna pokryte męskości. I sięgnął obiema rękami i ostrożnie shimmied swoją bieliznę do kolan, uwalniając jego sztywny, knarly penisa do moich oczach. Pocałowałam go kilka razy, i smakował cudownie! Podsunąłem mu spodnie do kostek, chwycił jego wału i zaczął go delikatnie skoku. Musiał mnie widział, patrząc na jego kulki, bo rozłożone kolana więc mogłem dotknąć jego gorących, szczelne worki. Pocałowałem i oblizał bale. Delikatnie jęczała i zbliżyły się więcej. Po jednym na raz, wziąłem jego obcisłe worki piłkę w ustach i delikatnie lizał i ssać na nich. Czując jego człowiek włosy i jego gorące kulki w ustach, a jego zapachu pyszne męskość jak pogładził sztywnego penisa – I palił się.

Uncategorized