Droga z powrotem trwało

Posted on Październik 20, 2016 By

Po obiedzie, Mistrz przyniósł dziewczynę do parku i przeszedł wzdłuż ścieżki, usiadł na krześle z wikliny w jednej z altan. Marina usiadł na piętach przed nim.

– Chcę cię ostrzec, że nasz związek nie może trwać w brzmieniu sprzed pensjonatu.

Dziewczyna wybuchła w pocie, Krew odpłynęła z twarzy – chce wyrzucić go?

– Zdecydowałem – nigdy nie wrócić do mojego starego życia, relacje sesjami nie przeżył ich użyteczności, a należysz tylko do mnie. Będę pracować nie jest zabronione, ale kontrola będzie najbardziej dotkliwe.

– Dziękuję, Mistrzu, ja należę tylko do Ciebie! – Marina uśmiechnęła się radośnie.

– Jesteś moja sprawa, moja sprawa ma być w moim domu – stwierdził.

Ona dyszała w powodzi wrażeń – konieczne jest do tego!

– Dziękuję, Mistrzu, kocham cię! – Łzy szczęścia spływały jej po policzkach.

Droga z powrotem trwało dłużej, mężczyzna zatrzymał samochód kilka razy, aby skorzystać z tych lub innych otworów. Już w mroku samochodu wjechał na terytorium domu. Z bagażnika wyjął właściciela puff.

Czas weekend nad niewolnikiem, a następnie dni domowych niewolników.

Postanowiłem napisać, bo nie wiem kto jeszcze mówić o swoim problemie. Idź do psychologa lub seksuologa wstydzę, i odpowiedzieć tak szczegółowo na forum o podobnych problemach, które prawdopodobnie będzie mnie zrozumieć. Czytam niektóre odpowiedzi, ale zdałem sobie sprawę, że moja sytuacja jest trochę nie podoba w ogóle.

Widzisz, kocham mojego syna. Tak, wiem, że już napisał kiedyś, że prawie każda matka czuje pociąg seksualny do syna w pewnym okresie jego dorastania, ale mam inny – Musiałem naprawdę kocham. I porównywać się do 16 lat, kiedy zakochał się kolega i ja w wieku 21 lat, kiedy został przyciągnięty do jej byłego męża, i czuję różnicę. Mąż chciał, że tęsknił za swoim ciałem, rękami, jakby Czułem jego kogut do mnie. Syn jakby jakby jego pierwszej miłości: Powtarzam swoje nazwisko, byłem zażenowany jego poglądów, tylko pomarzyć, że był tam, siedząc obok siebie, przytulając mnie.

Mój były mąż zostawił nas, gdy jego syn był tylko jeden rok. Starałem się spotkać z innymi, a mój ostatni człowiek miałem w ubiegłym roku. Mówię to dlatego, że napisał na forum, że kobiety, które mają regularny partnera seksualnego, łatwiej jest przejść przez pragnienie swego syna, ale to nie działa dla mnie. Komunikacja z mężczyzną nie miała wpływu na moją miłość do mojego syna. Jeszcze bardziej to mnie martwić, że zazdrosny syn człowieka, i że nasze stosunki się pogarszają.

Uncategorized