Górna pokrywa została wyrzucony i tylko prześcieradłem pokrywał go

Posted on Październik 26, 2016 By

Górna pokrywa została wyrzucony i tylko prześcieradłem pokrywał go. Widziałem wyraźnie jego penis wystaje z niczym, ale cienkie prześcieradło obejmujące go. Tatuś powiedział: „Och, po prostu wstać” i jestem pewien, że moja twarz przebicia. Ale potem położył z powrotem na dół i powiedział, ale jeśli chce się przytulać. Zapaliłem z powrotem w górę, z powrotem na łóżku, Smiggles powrotem na swoje miejsce. Smiggles nie obchodzi, że górna pokrywa był wyłączony, a on leżał tylko na kartce tatusiów między nogami. Kładę głowę z powrotem na dół na moim miejscu, na tatusiów penisa i oh my god mogłem poczuć. Czułam głowę naciskając na moim policzku. Pochyliłem się do nacierania na drugiej stronie pana Smiggles i robi, że przewrócił głowę do przodu tak, że moje usta zwinięte na jego wale. Następnie z powrotem. Czułam, że pulsować z moim każdym ruchu. Więc upewnić się, że było wiele małych ruchów. Byłbym pieszczoty Smiggles i Twist, pulsowanie, obrót, pulsowanie. O mój Boże, to było fantastyczne! To było prawie jak czułem tatusiów penisa naprawdę !! Czułem Tato poruszać biodrami dwa razy, a potem pomyślałem, że nadszedł czas. Odwróciłem głowę powoli w kierunku Smiggles i został nagrodzony małym grunt od tatusia. Wtedy moje ucho czuł mokro i mogę szczerze czuć jego penisa pulsujący jak on pryskał jego spermy na zewnątrz. Nie mogłem na to poradzić, że przetarł bok mojej twarzy przez chwilę na dużym mokrym miejscu na łóżku po czym musiałem usiąść, żeby go zobaczyć. Prześcieradło był ciemnoniebieski, ale tam, gdzie Daddy penis był był duży błyszczące ciemniejszy mokre miejsce i mogłem zobaczyć trochę białego poprzez pokazano. Uśmiechnęłam się i zachichotała i powiedziała, że zrobiła to dla mnie? Tato cicho powiedział: „tak kochanie, jesteś tatusiów mała księżniczka” Nie wiedziałem, co robić, więc wstałem i wychodził. I nawet nie myśli naprawdę. Ja po prostu nie włożę palca mego w mokrym miejscu na moim policzku i nie włożę palca mego w celu ustach i polizał ją. Słyszałem Tato oddech gwałtownie, kiedy to zrobił. Reszta dnia była jak normalne tylko tata zrobił jeszcze raz wspomnieć o nic nie mówiąc do mamusi o naszej przytulanie pana Smiggles. Znów spojrzał na niego i przekroczył moje serce.

Tatuś zrobił pranie ponownie i ponownie przedstawili swoje łóżko. Mama wróciła do domu i od razu wszedł do ich sypialni, a następnie wrócił na zewnątrz. Wyglądało to tak, jakby myślał o czymś, ale nigdy nie powiedział nic.

W niedzielę rano mógłbym przysiąc, że mama powinna być w stanie usłyszeć moje serce bije jak ona ma mnie na cały dzień. Już wiedziałem, czego się spodziewać i nie narzekać, jak kazała mi się ubrać na dzień. Mimo, że niedziela jest mój dzień spać w Miała mnie ubrany i gotowy do szkoły, zanim odeszła. Następnie po jej odejściu, nie słyszeć jazdy samochodem od hotelu, więc czekałem. Potem włączył telewizor. Wtedy mama wróciła w, na torebce. Widziała mnie oglądać Cartoon Network, uśmiechnął się i wyszedł. Tym razem usłyszałem jej odjechać. Teraz byłem na misji. Chciałem zobaczyć tatusiów penisa dzisiaj na pewno! Pobiegłem z powrotem do sypialni, bez pełzania tutaj. Nie po tym, wczoraj mieliśmy już przekroczył linię. I okrojona i tym razem zdjąłem majtki, celowo! Jeśli z jakiegoś powodu nie udało nam się zobaczyć tatusiów penisa dzisiaj, jak był jeszcze się spojrzeć na moje szeregowców, to był na pewno. Powrót z moim starym nocnej koszuli, a potem biegał salonie szuka pana Smiggles. Znalazłem go pod kuchennym krześle i wyciągnął go na zewnątrz. Następnie powrót przed tatusiów drzwi, wziąłem głęboki oddech i wszedłem. To było jak wczoraj tylko jeszcze lepiej. Tatuś był partway się pokrywa był wyłączony i tym razem arkusz spadł do jego pępka. Widziałem, że jego penis był twardy i się, że nawet trzymając kartkę z dala od jego brzucha pewnego. Arkusz, że niski, miałem zapytać, czy możemy przytulać więcej, ale tata pokazał mi do tego. „Powrót z Smiggles?” Zapytał mnie tylko głową i wspiął się na łóżku.

Uncategorized