Karolino, czy dasz mi pomasować Twoje nogi?

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Karolino, czy dasz mi pomasować Twoje nogi? Bezpiecznie są zmęczone po tym długim apelu, zarabiają na tąż odrobinę przyjemności, którą stanowi masaż. Dla mnie to będzie piękna przyjemność, jak spowoduję Ci ulgę

– No weź, coś Ty, one racja cuchną – odpowiedziała Karolina, czerwieniąc się

– No proszę, błagam wręcz – ciałem oraz ucałowałem trzy razy paluszki jej wewnętrznej stópki

– No dobra, masz – odparła zaczerwieniona.

Umieścił jej nóżki na moje kolana, zdjąłem buta z jej jasnej stópki, a Karolina westchnęła – w efekcie takie buty są średnio wygodne – oraz zmrużyła oczy. Korzystając spośród jej nieuwagi, powąchałem jej klasę oraz pomieszczenie buta. Dodatkowo, zlizałem pot ze środka bucików. Zapaszek i zapach – boski. Zacząłem masować stópkę, od kostki zaczynając, idąc przez śródstopie, kończąc na paluszkach. W końcu powtórzyłem cały proces na wewnętrznej stópce. W wyniku poprosiłem Karolinę, aby zamknęła oczy oraz nie usuwała ich. Spytała, czemu.

– Bo Cię o aktualne zapraszam. Możesz?

– Okej… – oraz zakończyła

– Wybacz, a przez też całkowite lata… Czekałem, aż więc osiągnę – a ruszył lizać podeszwę stópki Karoliny, zacząłem również ssać paluszki z czarnymi paznokciami, wylizałem brud dobierający się pomiędzy palcami i wysiłek z podeszw.

– No proszę, tyle czasu szukałam niewolnika, i Ty sam się napatoczyłeś

– Ale zaraz, to Ty jeszcze uwielbiasz też czasy, co ja?

– Nie, piesku. – Karolina podała mnie z wszystkiej grupy stópką w twarz – Ja decyzje być Osobę, nie niewolnikiem. Lub wolisz zostać moim niewolnikiem?

– Tak.

Karolina wyjęła telefon z kieszeni, zaczęła nagrywać oraz kazać mówić po sobie:

– Ja, Kacper

– Ja, Kacper – powtórzyłem

– Wolę być niewolnikiem Pani Karoliny

– Preferuję być niewolnikiem Pani Karoliny – powtórzyłem

– Zgadzam się być

– Zgadzam się być

– Na każde wezwanie i zapewniam być zależny każdemu rozkazowi, jaki wyda mi Osoba Karolina. Wyrażam wiedzę na karę, jeżeli czymś zawinię u mojej Pani

– Na jakieś polecenie oraz wskazuję być skromny każdemu rozkazowi, który przekaże mi Osoby Karolina. Wyrażam tolerancję na karę, jeżeli czymkolwiek zawinię u mojej Matce – powtórzyłem to słowa przysięgi

Karolina wyłączyła nagrywanie, ale wydawała mi przyjąć jej stópkę, ssać paluszki i uwzględniać się do cele. Zrobiła mi trochę zdjęć i nagrała filmik, jak liżę jej stopy.

– Nie planuj nic, inaczej filmiki dotrą do siatki.

Na kryzys Królowa kazała mi zbudować jej dobra („ – Księżniczce się należy”)

Zsunąłem jej niebieską spódniczkę oraz czarne koronkowe majtki i otworzył tworzyć dwoma palcami kółka wokół jej łechtaczki. Po chwili palce zastąpiłem językiem. Wwiercałem się w jej cipkę, piłem ją. Nie pragnęła wielu czasu. Po minucie doznała obfitego orgazmu.

Uncategorized