Następnego ranka obudziłam się z John trzyma

Posted on Styczeń 6, 2017 By

Następnego ranka obudziłam się z John trzyma mnie w ramionach całuje na mojej szyi lekko. Patrzę na łóżku obok nas odnaleźć to pusty. Usiadłem jak zapytałem go, co się stało Rod i Flo.
11
„Wyjechali wcześnie, Flo musiała być w pracy i Rod był czując winę na to, co zrobił,” John powiedział mi.

Spojrzałem do Jana, jak kawałki z ostatniej nocy przyszedł mi do głowy. Starałem się, że gdybym zrobił coś, powinienem czuć się winny za to. Przypomniałem sobie zabawy z Flo, a także mój całowanie i język wymieniając z prętem.

„John, przykro mi za próbę sprawi, że zazdrosny z prętem.” „Bałem Flo oznaczało coś do ciebie,” powiedziałem, gdy wisiał głową.

John podniósł ją jak on odpowiedział mamy dla Ciebie seks telefon: „Ty nie masz nic złego Kay właśnie pomaga przyjacielowi w potrzebie to wszystko”, jak wziął mnie w ramiona.

I pchnął go z moich ramionach prowadzących do łazienki. Ledwo zrobić to w czasie, gdy mój żołądek mszcząc się za wszelką picia w nocy. Jestem przytulanie toalety utraty ostatniej nocy przyjemności jak John ściera na plecach mówi mi wszystko będzie w porządku.

John i ja z nim prysznic czyszczenia mnie jak go czyścić. Jestem na kacu, jak nigdy dotąd w moim życiu. Przysięgam się pić, jak się ubrać. John podchodzi mi do jego samochodu, a on pozwala mi do mego boku, a potem dostaje w jego stronę.

„Jak się dostać jakieś śniadanie Kay?” John spytał rozpoczyna swoją ciężarówkę.

Chwytam moje walenie głową z jednej strony jako moich innych przetarć na moim brzuchu jak odpowiedział: „po prostu kawa dla mnie.”

Poszliśmy na śniadanie i rozmawiamy. John jadł, a ja po prostu piliśmy kawę. Mówię mu, że naprawdę cieszył się ostatniej nocy. Jednak, ja też o czymś zastanawiał.

„John, będzie kiedykolwiek zobaczyć Flo ponownie?” Zapytałam.

John uśmiechnął się i odpowiedział: „Powiedziała mi, że cieszył się przede wszystkim ze sobą.” „Rod nie była pod wrażeniem,” John wziął moją rękę, dodał: „Jeśli chcesz zobaczyć Flo znów będziemy jak jestem tutaj aby dać Ci wszystko, czego kiedykolwiek chciałeś lub potrzebne. ”

„Chciałbym, że John i dziękuję za to, że szczególną osobą,” odpowiedziałem.

To mój wewnętrzny głos powiedział: „Dump go i być z Flo, zanim ten człowiek rani ciebie lub twoją córkę”.

Pokręciłem głową próbując dostać tę myśl z mojego umysłu. John zapytał mnie, czy jestem OK. I uśmiechnął się, powiedziałem mu, że był. To było po prostu ostatniej nocy napoje „mówi do mnie, że to wszystko. Chciałam mu powiedzieć prawdę i powiedzieć mu o moim życiu z Joe. Chciałam mu powiedzieć, mojego życia zawodowego w tym klubie jednak; Nie mogłem z obawy przed utratą tego człowieka bo padał głębiej w nim zakochana.

„Kiedy jesteś gotów rozmawiać Kay będę tu dla ciebie,” John powiedział poklepując mnie za rękę z jego.

Kilka tygodni później, moja mama była zobacz gdzieś i Sherri była jazda z przyjaciółmi po szkole. Siedziałem w domu sama o środku tygodnia, kiedy zadzwonił telefon. Ścigałem się przez telefon myśląc, że to John nazywając mnie. Odpowiedziałem, że myślenie to właśnie on.

„Miss mnie dama”, powiedział głos w telefonie.

„NO Joe i nie dzwoń do mnie więcej,” odpowiedziałem wiszące słuchawkę się na niego.

Telefon zadzwonił znowu i jak głupiec Odpowiedziałem go usłyszeć Joe, jak powiedział: „Proszę, Kay nie wiszą na mnie.”

„Co chcesz, Joe?” Spytałem.

Joe powiedział mi, że to był czas, zadzwonił do mnie. Był z powrotem w mieście mieszka w domu swojego zmarłego ojca. Joe wyjaśnił mi, że jest mu przykro za znęca Sheryl i mnie.

„Joe jej nazwa jest Sherri,” odpowiedziałem.

„Kay jestem w kłopoty i muszę trochę pieniędzy,” powiedział Joe.

„Joe, nie mam żadnych pieniędzy, a jeśli ja nie będę ci go,” odpowiedziałem.

„Myślałam można zarobić trochę dla mnie, wiesz to, co jesteś dobry,” Joe powiedział ze złośliwym uśmiechem.

„Joe nie masz już mnie”, „mam nowy człowiek w moim życiu, a ja proponuję zostawisz mnie w spokoju”, odpowiedziałem mu.

„Jaki człowiek przy zdrowych zmysłach chciałby dziwką jak ty?” Zapytał Joe.

Uncategorized