Ona dyszała ze wznoszenia i były tylko około pół drogi

Posted on Październik 26, 2016 By

Ona dyszała ze wznoszenia i były tylko około pół drogi. Zatrzymała się i odwróciła.

„Wujek Bob” wydyszała. „Ten pocałunek …”

„Tak, to było dobre, prawda?” powiedział. Nie dyszał. Podszedł do kroku poniżej niej. Teraz ich twarze znalazły się na tej samej płaszczyźnie. Jego ręce podszedł do jej talii i przyciągnął ją do siebie.

Ten pocałunek nie był tak gwałtowny. Ale to się jej stopu. Jego usta były tak miękkie i ciepłe, a jego język slithered wszędzie. Poczuła kulę światła w górę ciepła w brzuchu i trochę dźwięk wyciekła z jej płuc w miękkiej jękiem.

Przerwał pocałunek i powiedział: „Ty się podoba, prawda.” Odwrócił głowę i przytulił wargi w bok szyi. Dreszcze spływały jej kręgosłupa, a jej sutki zesztywniały aż bolały jak on lizał i ssać jej gardło poniżej ucha.

„Ohhhh wujek Bob” westchnęła.

Jego ręka zsunął się na jej pośladkach i uderzył jednego. „Chodźmy”, powiedział i obrócił ją.

Megan była tak zszokowana, że nie wie, co zrobić lub powiedzieć. Więc wspięła i wspiął się aż zaczęła z trudem łapiąc powietrze. Nagle nastąpił piętro nad nią z otworem w środku, gdzie schody przeszedł. Wspięła się przez ten otwór w świat kolorowych czerwony i pomarańczowy i żółty i zielony … wszystkie kolory tęczy jak słońce świeciło przez szyby witraży. W środku pokoju było duże ustrojstwo które miało brzegu światła na to, jak rodzaj mieli na boisku w szkole. To był na piedestale, że wszystko jest możliwe, aby włączyć bank świateł przez całą drogę w kółko. Uniosła brwi, widząc ogromne łóżko okrągłe, z satynową pościelą na nim. Były lustra wszędzie, na ścianach, na suficie nad szybami, które złożyły krąg wokół pokoju. Były wygodne fotele i stereo i TV oraz wszelkiego rodzaju elektroniki.

Stała dysząc, kiedy poczuła przyjdzie za nią. Jego ręce zsunął się wokół jej strony do jej żołądka a następnie w górę. Lepki plastikowych rzeczy w jej bikini biustonosz nie wykonywać swoją pracę w ogóle wsunął ręce pod jej miękkie piersi, a potem w górę. Biustonosz pojawiło się nagle trzymał garści jej nagich piersi. Jego kciuk i palce zacisnęła wrażliwe sutki delikatnie położył usta na szyi ponownie.

Uncategorized