Pobyt w moim stroju biznesowego, zrobiłam kolację

Posted on Styczeń 13, 2017 By

Pobyt w moim stroju biznesowego, zrobiłam kolację i zauważył Michael biorąc spojrzenia na nogach przez cały wieczór. Gdy naczynia zostały wykonane, zapytałem: „Michael, możesz zrobić mi przysługę?”
woman-466130_1280
„Wszystko, mamo” odpowiedział jak ukochaną był.

„Dasz Mommy masaż stóp?” Spytałem z ciepłym uśmiechem, ponownie używając „mamusiu” zamiast „mamo”, co zauważyłem, to słowo najczęściej używane w opowieści o poddaniu kazirodztwa.

twarz Michaela natychmiast udał się na czerwono i wyjąkał: „S-s-pewno, mamo.”

Złapałem ją za ręce, splatając je ze sobą jak para zrobi, i doprowadził go do kanapy. I delikatnie popchnął go na kanapę, usiadł na drugim końcu i odwrócenie moje jedwabne pończochy platerowane nogi i stopy na kolanach. mogłem przeczytać jego nerwowość grymasem na twarzy, gdy po prostu zamarł.

Uniosłem lewą nogę i stuknął stockinged nos żartobliwie. „Moje stopy nie będą się masować przez siebie, kochanie.”

Jego twarz rubinowy, zająknął się jeszcze raz, „S-s-przepraszam mamo.” Nerwowo chwycił moją lewą nogę i zaczął czule masować nogę. W ciągu kilku sekund, czułem jego członek rośnie pod moją prawą nogę. Nie mogłem się oprzeć uśmiechem wiedząc, co robię z moim synem.

Otworzyłem moje nogi lekko, nie wystarczy być slutty i niech zobaczy moje majtki, ale wystarczy, aby uzyskać wgląd w moich obsady blaty. Byliśmy cicho przez kilka minut, kiedy oglądałem go z rozbawieniem na jego koncentrację, masuje mi stopy. W końcu zapytał: „Czy mógłbyś zrobić moją drugą nogę teraz, kochanie?”

„Oczywiście, mamo” odpowiedział, przełączanie nogi i nie jąkając tym razem wyraźnie ciesząc się zadania.

Zacząłem rozmowę. „Więc masz dziewczynę jeszcze, Michael?”

Natychmiast był zakłopotany. „Nie.”

„Dlaczego nie?” Spytałem: „Jesteś wielki haczyk”.

„Dziewczęta w liceum nie sądzę, że” westchnął, kontynuując masować prawą obsady platerowane stopę.

„Jesteś inteligentny, słodki i bardzo przystojny,” I pochwalił, chytrze.

„Trzeba powiedzieć, że jesteś moja mama,” zauważył, nie odrywając moją szczerą komplement.

„Czy nie zrobić,” powiedziałem, zbeształ go.

„Co zrobić?” zapytał zaskoczony moją nagłą zmianę tonu.

„Postaw się w dół,” powiedziałem, poruszając nogą się i przechyla się do niego przytulić, moja ręka przypadkowo lądowania bezpośrednio na jego sztywne kogut. Oczy mojego syna poszybowała, ale nie poruszył mnie za rękę, kiedy nachylił się i szepnął lekko uwodzicielsko, „Wyglądasz zupełnie jak twój ojciec i był najseksowniejszą człowiekiem, jakiego spotkałem. Masz takie same oczy, ten sam uśmiech oraz „dałem delikatnie wycisnąć do jego pełni wyprostowany kogut”, widocznie coś innego dziedziczone z ojca. ”

Zanim zdążył odpowiedzieć, pocałowałem go w usta szybko i wstał. Szczotkowanie spódnicę z powrotem w dół, powiedziałem: „Dzięki kochanie, Twoje ręce na moich czułem niesamowite bóle podeszwy, ale teraz idę pod prysznic.” Zacząłem odchodzić przed zatrzymując się, odwracając się i wskazując na jego kroczu, „prawdopodobnie powinna dbać o to. Myślę, że pęknie.”

Mój syn patrzył na mnie w milczeniu, jak oszołomiony Zostawiłem go wysoko i twarde.

Już drugi dzień z rzędu, moja głowa prysznic i stałem się bardzo intymne, jak ja nadal myśli o zakończeniu mojego planu.

**********

Następnego dnia rano, byłem ubrany w czarną spódnicę, białą bluzkę i beżowym udo wysokich pończochach kiedy Michael dołączył do mnie na śniadanie. Rozmawialiśmy niedbale o szkole, dopóki nie wstał i powiedział: „Cholera, muszę biegać w moim zapasów.” Kładę nogę na krześle tuż obok mojego syna bardzo zachwycił i wsunął pończochę w dół nogę. Oczy mojego syna obserwował całą usunięcie. Zmiana nogi, zdjąłem drugi obsady narzekam, „Nie mam nic więcej w tym kolorze, więc myślę, że jadę na zakupy przed moim pierwszej emisji.” Pocałowałem mojego syna w czoło i wyszedł z pończochy na krześle jako przynęty, zostawiając go samego, jak udałem się.

Czekałem pięć minut i wrócił do domu, chcąc go złapać. Zgodnie z oczekiwaniami, był pompowanie daleko na jego duży kurek, z jednym z moich pończochy na jego kogut. Patrzyłem na minutę przed spacery z tyłu i mówi: „Zapomniałem torebkę, Michael.”

 

Uncategorized