Stacy zasygnalizował jej orgazm ściskając tak mocno mojego

Posted on Październik 20, 2016 By

Stacy zasygnalizował jej orgazm ściskając tak mocno mojego penisa w jej małej dłoni, że prawie obawiali dla jego bezpieczeństwa. Zrobiła serię jęków, że punktem kulminacyjnym w długotrwały wołanie w którym punkcie jej ciała spadła do przodu w poprzek mojego tułowia. Kiedy nadal tease jej clit z moim językiem, że zjechał mnie kompletnie choć wciąż trzymała mojego wału. Jej oczy napotkały moje wypowiedzi z błagalnym.

„Jim jest to niesamowite, co robisz dla mnie. Nie wiem, ile jeszcze mogę zrobić. ”

„Więc myślę, że jesteś gotowy na prawdziwe teraz. Wątpię, można być bardziej wilgotne lub więcej w nastroju. Przygotuj się, by stać się kobietą „Powiedziałem, jak przeniósł jej ciało w pozycji jak szmaciana lalka.

Stacy leżała na plecach z jej tyłek skupione na ręczniku i stopami płasko na materacu i kolana zgięte. Moje oczy ucztował na jej dziewiczego ciała z jej złotych włosach i ładnej buzi z zielonymi oczami, a po jej smukłej, sexy ciało aż spoczęła na jej migoc, różowy kobiecości. Moje ciało wczołgał się do położenia między jej udami białych i umieścił głowę mojego wzwodu między jej dolnych warg i wcierać, powlekanie go z jej naturalnego smaru.

„Stacy nigdy nie byłem z dziewicą przed ale słyszałem to może być bolesne. Więc raz umieścić go w was będzie prawdopodobnie zaszkodzi, zwłaszcza jak jestem większy niż średnia, więc będę się zatrzymać i czekać, aby mi powiedzieć, kiedy jesteś gotowy na więcej, w porządku. ”

Jej piękne, zielone oczy zrobiły się szerokie, kiedy to powiedział, ale ona również miała zdecydowany wyraz jej pixyish twarzy. Skinęła na mnie zanim się odezwała.

„Rozmawiałem z przyjaciółmi, a niektórzy mówili, że boli, a inni nie mają zbyt wiele bólu. Jedna dziewczyna powiedziała, że nie krwawią wcale. Ale kiedy to zrobić, zrób to szybko, aby dostać się, a potem powiem ci. Jim Chcę, żebyś się mnie całować, kiedy to zrobić chociaż. ”

Tym razem skinął na nią odpowiedzi. Opuściłem moją twarz do niej i uśmiechnął się, po czym zacząłem całować Stacy. Raz byliśmy w głębokim pocałunku wbiłam biodra do przodu trudno zmuszając moją męskość w połowie drogi do Stacy. Krzyknęła w moje usta i palce wbiły się w moich ramionach jak przeniknął jej napięty mały cipki po raz pierwszy. Wice nie mógł się czuć mocniej do mnie jak bujnie w poczuciu jej ścianach chwytające głowę i wał. Byliśmy tak przez kilka minut ledwo porusza.

Kontynuowaliśmy spowolnić pocałunek i uścisk rozluźnił niektóre choć ona nadal trzymając ramiona dłońmi. Po kolejnej chwili poczułem Stacy porusza się pode mną lekko, po prostu porusza biodrami z boku na bok kilka cali, ale to wystarczyło, aby wysłać moje nerwy w szał. I przerwał pocałunek i spojrzał jej w oczy.

Uncategorized