Telefon zadzwonił jednak

Posted on Styczeń 6, 2017 By

„Zostaw mnie Joe”, odpowiedziałem powiesić na niego ponownie.

Telefon zadzwonił jednak; Nie miałem go odebrać tym razem zostawiłem go siedząc w kołysce. Telefon wciąż dzwonił o co pięć minut na chwilę to właśnie zatrzymany. Jakąś godzinę później zadzwonił i odpowiedziałem, ale nic nie powiedział do telefonu.
22
„Cześć Kay, jesteś tam?” John zapytał przez telefon.

„Tak, jestem tutaj”, odparłem w wytrząsa tonem.

„Czy wszystko w porządku?” Zapytał John.

Powiedziałem mu, że jeśli prawdą było to, że byłem trochę zaniepokojony i przerażony, że słyszał głos Joego. John wyjaśnił, że był jeszcze w pracy i prawdopodobnie nie będzie się do mnie wieczorem. Powiedział mi również, że Rod nie zatrzymał się, aby sprawdzić, czy chciał łowić sobotę rano. Chciał wiedzieć, czy to było OK, jeśli poszedł.

„John, nie trzeba prosić mnie do miejsca beze mnie”, powiedziałem do niego.

„Chciałem tylko, aby upewnić się, że nie zaplanowaliśmy na nas robi nic, że wszystko było” John odpowiedział. „Kay na pewno wszystko jest w porządku brzmisz martwi”, dodał.

„Jestem po prostu zmęczony to wszystko ogloszenia pan,” odpowiedziałem.

John i ja rozmawialiśmy przez około pół godziny w telefonie. To było po prostu rozmowa i zapytał mnie, co myślę o nim biorąc Sherri i ja na obiad, a następnie film w sobotę w nocy. Powiedziałem mu, że nie ma zbyt ale byłoby dobrze, gdyby chciał też.

„Kocham cię Kay,” John powiedział do telefonu, jak byliśmy gotowi, aby powiedzieć sobie do widzenia.

„Wiem,” odpowiedziałem jak odłożył słuchawkę.

Miałem zamiar zadzwonić do niego i powiedz mu, że go kochała zbyt jednak mój umysł nie pozwoli mnie też. Mój umysł był na fakt, że Joe nazwał dom mojej mamy. Ona ma zastrzeżony numer i zastanawiałem się jak on go dostał. Zadzwonił telefon i złapałem go myśląc, że to John oddzwanianie.

„Mogę przyjść i porozmawiać Kay?” Joe poprosił do telefonu.

„NIE.” Odpowiedziałem.

„Hej, jestem tylko w prawo w dół drogi,” powiedział Joe.

„Joe, proszę zostawić nas w spokoju”, błagałam do telefonu.

„Zrób mi tę przysługę i nigdy nie zobaczysz mnie znowu” Joe odpowiedział.

„Nie jestem twoja kurwa dłużej Joe,” powiedziałem głośno do niego.

„Wystarczy pamiętać BITCH wiem, gdzie teraz mieszkasz,” Joe odpowiedział telefon wisi na mnie tym razem.

Moja mama wróciła do domu, jak byłem krycie na sofie. Zapytała mnie, co się stało. Wyjaśniłem, że Joe nazwał mnie. Wyjaśniłem, że kazał mu zostawić nas w spokoju i że widziałam kogoś.

„Czy zadzwonić i powiedzieć, John?” Mama poprosiła mnie.

„Nie mogę poradzić sobie”, odpowiedziałem.

„Tak pewny jak ty ostatni raz”, mama powiedziała, odchodząc kręcąc głową.

Siedziałem tam myśleć o tym, co należy zrobić. Sherri przyszedł do domu i umieścić na szczęśliwą twarz dla niej. Ja też powiedziałem jej o John zabierze nas na kolację i do kina w sobotę po poszedł na ryby z prętem. Nie pozwól Sherri spojrzeć mi w oczy w obawie, że będzie ona strach miałem w kopalni. Leżałem w łóżku w nocy myśląc o tym, co należy zrobić. Nie chciałem John się zaangażować. Bałem się; byłoby doprowadzić go tylko dalej. Wiedziałem też, Joe nie zostawi nas w spokoju, dopóki nie dostał, co chciał.

Po przemyśleniu problemu z wymyśliłem następnym razem Joe nazwie Chciałbym zobaczyć, co chciał mi zrobić dla niego. Pomyślałem, że może to mogło być uprawiać seks Bobby znów które mogę zrobić dla niego. Joe nie zadzwonił już więcej tej nocy lub następnych dwóch dni. To była sobota i John łowił z prętem. Matka była na zakupach i Sherri był rysunek w swoim pokoju. Byłem z pracy w stoczni, jak to był piękny dzień wiosny.

Byłem na rękach i kolanach wykopywania starych Zimowe kwiaty z przodu na naszym domu. Widziałem jazdy samochodem powoli, a kiedy odwrócił głowę, nadal w dół drogi. Zrobiłem ma myśleć dużo o tym, jak pomyślałem, ktoś po prostu zagubione lub coś. Wróciłam do pracy i usłyszałam samochód podciągnąć do naszego podjazdu. Spojrzałam i zobaczyłam Joe wychodzi z tego samochodu. Wstałem i pobiegłem do naszych drzwi jednak Joe chwycił mnie za ramię, zanim dotarłem do drzwi.

„Nie należy uruchamiać tylko chcę rozmawiać,” Joe powiedział mi.

„Potem puścił moją rękę Joe”, odpowiedziałem głośno.

Joe opuścił odejść moim ramieniu, kiedy zapytał sprawdź tą stronę: „Czy myślałeś o zrobieniu tego przychylność dla mnie?”

„Tak, a odpowiedź brzmi: nie,” odpowiedziałem.

Joe znów chwycił mnie za ramię, kiedy powiedział: „Słuchaj BITCH zrobisz jak mówię, albo”. „To nowy twój chłopak może dowiedzieć się, co to kurwa jesteś,” Joe dodał.

Joe zaczął przekręcać moje ramię, krzyknęłam: „Puść moją rękę Joe to boli.”

„Mamusiu, mamusiu” Sherri wrzasnął, pobiegła do mojego boku w domu.

„Puścić ME Joe” krzyknęłam na niego, próbowałem pociągnąć mnie za rękę z jego dłoni.

„Ty niech moja mama przejść albo” Słyszałem Sherri krzyczeć.

Duża plama przyszedł znikąd walce Joe powalając go na ziemię. Rozmycie okrakiem piersi Joe i widziałem rękę zamiar szyi Joego. To była wielka silna ręka, która została chwytając się za gardło.

Joe udało się krzyczeć „,” Czy twój kurwa kurwa mówiłem o jej przeszłości. „

Uncategorized