To brzmiało tak gorąco, mój kutas prostu ciągle bijącym na otwartej przestrzeni

Posted on Październik 25, 2016 By

To brzmiało tak gorąco, mój kutas prostu ciągle bijącym na otwartej przestrzeni. „Co robiliście?” Pytam nieśmiało.

Tato soaped ręce „Opowiem ci o tym innym razem, ale teraz musimy skończyć pozyskiwaniu czyszczone. Odwróć się. „Odwróciłem się i mój tata przykucnął i zatarł ręce mydlanych z tyłu nogi, przesuwając się w kierunku mojego tyłka.

„Nigdy nie zamierzam się pozbyć tego Boner,” powiedziałem. „Ty palancie off prawda?” Zapytał mnie od tyłu. „Naprawdę?”, Zapytałem. Zaśmiał się, „Każda szansa dostać.” I roześmiał. „Nie jest to dla mnie trudne do zrobienia go lewą ręką.” Powiedziałem. „Ty robiłeś w porządku ze mną sekund temu.”

Przeniósł dłonie do moich policzkach tyłek i masować mydło do nich kciuki przeniósł się do mojego cracka tarcie mój tyłek otworu. Mój kogut się jeszcze trudniejsze, jeśli to było w ogóle możliwe. „To jest inna,” I powiedział: „To był twój kogut, nie mój. Wydawało łatwiej zrobić to do ciebie „. Poruszył kciuki jeszcze głębiej w mój tyłek i masować moje dziury.

I rozłożone nogi szersze i pochylił się nad trochę i położyłem rękę na ścianie prysznica. I jęknął głośno. „To czuje się tak dobrze tato, proszę nie przestawaj.” Czułem się, jakbym jechał do cum w każdej chwili.

„A więc nigdy nie robiłem nic ze swoimi przyjaciółmi?” Zapytał, jak On masować kciukami głębiej w mój tyłek. „Nie” powiedziałem z jękiem: „Ale proszę nie przestawaj. Nie powiem nikomu. „Mój oddech był coraz ciężki.

„Jason nie wiem? To nie byłoby w porządku. „On powiedział tonem, który prawie go zdradził.
Hornieness zabrał mnie, „Nie dbam o prawo, to czuje się tak dobrze. Czuję, że mam zamiar eksplodować. „Powiedziałem.

Wyjął ręce z dala od mojego tyłka i wstał. Moje serce zamarło, a myślałem, że zostały wykonane.

Odwrócił głowę prysznic, tak by woda spłynęła mi plecy i ponad dupie. Czułam, że mydło jest zmyte. I zamarła z nogami rozprzestrzeniania i rękę na ścianie prysznica, nie wiedząc, co robić dalej.
Poruszał prysznica dala wtedy czułem ręce z powrotem na mój tyłek. „Myślę, że mogę odnosić się tak po prostu odpocząć, Kido.” Powiedział w miękkiej pożądliwych głosem. Przykucnął ponownie i rozprzestrzenia moje policzki tyłek siebie. „Dzięki tato”. Brzmiało to tak dziwne, kiedy to powiedziałem.

Uncategorized