To wszystko jest moje teraz, nie jest on Jim

Posted on Październik 20, 2016 By

„To wszystko jest moje teraz, nie jest on Jim. Kopalnia bawić się i ssać i fucked z kiedy chcę „Stacy powiedziała, kontynuował posługiwaniu się nim.

„Tak jest” udało mi się odpowiedzieć jak ona pieścił mnie.

Podniosła głowę i pocałował ją zanim ona nadal mówić.

„Good Lubię go na moje zawołanie, ale jestem też hojny. Pomyślałem, że się doczekać, aby ci to powiedzieć dopiero po Wiedziałem, co seks był o pierwszym. Zdecydowałam, że numer jeden jego zadaniem jest, aby mnie zadowolony i szczęśliwy. Ale po tym, że tak długo, jak to możliwe dla mnie, kiedy tylko zechcę, to od czasu do czasu, jeśli zgadzają się dobrze, a moja mama czasami razem, wiesz, i do rzeczy. ”

Oczywiście byłem zszokowany tym, co mówiła i nie mogłem pomóc jej kwestionowania.

„Stacy nie wiem, co myśleć o tym, co właśnie powiedział. Jest to test, czy co? ”

„Nie jestem poważny Jim. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale zdaję sobie sprawę, co teraz moja mama została dzieje bez ponieważ mój tata zmarł. Wydaje sprawiedliwe tylko z tym, co ona chce zrobić dla mnie i ten sposób jeśli się z kimś innym będziesz trzymać go w rodzinie, że tak powiem. Przed dzisiaj nie zdawałem sobie sprawy, co ona zaginął. Wiem, że w pierwszej chwili, że to dlatego, że była w żałobie dla mojego taty, ale to było w ciągu dwóch lat od jego śmierci, a ona nie była z mężczyzną przez cały ten czas. Część z nich miała być dobrym przykładem dla mnie i dlatego, że myślała, że nie zatwierdzi. W ten sposób może ona mieć trochę zabawy, ale jeśli zgadzasz się po prostu pamiętać, że na pierwszym miejscu. Ale jakoś myślę, że będzie do tego zadania. Więc co powiesz na mojego pomysłu Jim?

Jej słowa wirowały mi w głowie niczym derwisz. Krzyczy tak na szczycie moich płuc był mój pierwszy impuls, ale opór. Zamknęłam oczy, kiedy przebiegł implikacji tego pomysłu. Następną rzeczą, wiedziałem, że budząc się nie zdając sobie sprawy że spał. Dotyk miękką dłoń na mojej piersi skłoniło mnie, aby otworzyć oczy i spojrzeć na który głaszcze moje nagie piersi.

„Nie uwierzysz, szalony sen ja mieć. Ciotka Laura była w nim, a także ciotkę Debbie, Ashley i kilka innych osób, ale wydawało mi się tak realne, „powiedziałem.

„Czy mogę w nim Jim?” Powiedziała kobieta pieszcząc mnie.

„Nie, nie była mama, ale nie wiem dlaczego.”

Następny czułem inną dłoń na moim ramieniu innego, ale ten był silny i męski.

„Co o mnie sport?”

„Nie tato nie było w nim ani chyba na samym początku” Odpowiedziałem, jak Zamknęłam oczy i pozwól mi ręce pracować dół.

„Jim Jim obudzić, wszystko w porządku?” Usłyszałem głos mojego ojca, jak obudził mnie z mojego dziwacznego snu.

Moje oczy zamrugał potem starała się pozostać otwarte. Było jasne światło fluorescencyjne rażący w oczy i zrozumiałem, że jestem na zimnej posadzce, jak mój Ojciec przykucnął nade mną. Rozglądając zdałem sobie sprawę, że zemdlała w szpitalu. Walczyłem do siedzenia, a następnie z pomocą ojca odzyskałem moje stopy.

„Nie martw się synu, choć w rzeczywistości nie stało mi się z tobą Czułam się tak samo. Jest dumna chwila, prawda? ”

Nie miał pojęcia. Jak wyglądał przez okno na kopalni i córką Stacy widziałem tuż obok niej syna I spłodził z Jill. Byłoby to dość sporo czasu, zanim dostałem jakiś sen, ale z tych dwóch nie było rzadko który śpi, kiedy byłem w łóżku i tak.

„Dobrze tata pozwolił mi wrócić do Stacy teraz. Spójrz na swojego wnuka wszystko, co chcesz, a ja do zobaczenia później „.

I udał się do pokoju, który Stacy dzielił ze swoją mamą. Zarówno dzieci rodzi się w okresie dwudziestu czterech godzin, ale na szczęście w innych dniach. O ile lepiej może to dostać?

Koniec

To już koniec sagi! Dla wszystkich, którzy przyszli na jazdę Mam nadzieję, że cieszył. Jak zawsze pozostawiać komentarze na temat tego, co myślał o historii.

Uncategorized