Violet została lizanie jej cipki mniej niż pięć minut

Posted on Styczeń 4, 2017 By

Violet została lizanie jej cipki mniej niż pięć minut i czuła budynek orgazm szybko w jej biodrach. To było prawie tutaj …
1
Chwilę później, całe ciało Aylin za trzęsła się mocnym skurczem podczas genialny białe światło eksplodował za oczami. Jej uda drżały wokół głowy Violet i jej nogi zagroził pozwolić jej spaść na ziemię. Ona przeżywa najsilniejszy punkt kulminacyjny swojego życia.

Violet nie oderwać usta z cipki Aylin jest seks za darmo przez cały czas. Wstrząsów kobieta rozpływał się w jej gardło kilka razy i połknęła wszystko, rozpromieniony do wspomagania swego pana.

Po paru minutach mind-blowing błogości, Aylin stracił przytomność. Humanoid trzymała wagę bez wysiłku, nie wiedząc o tym, co powinien teraz zrobić. Wciąż miał swoje macki podłączone do uszu kobiety, ale ona nie była jego przetwarzania sygnałów już. Choć nawet w tym stanie, Aylin cipki kontynuował skurcze pochwy i jej płyny ściekała jej wewnętrznej ud.

„Myślę, że jest nieprzytomny, Nauczycielu. Należy odczekać chwilę, aż się obudzi. „Violet powiedział, odrywając usta od cipki dziwki.

Humanoid położył Aylin na brudnej ziemi i czekał, jak sugeruje Violet. Wciąż był bardzo podekscytowany odkrywając jego nowe możliwości kontroli umysłu. Mógł stworzyć własne niewolników teraz swój własny harem, nie zależnie od jego ojca i braci.

„Przyszła tak ciężko. Może to trochę potrwać, aż wyzdrowieje, „Violet powiedziała, minuty mijały.

Humanoid zaczął się niecierpliwić. Chciał działania. On wyemitowany głośny hałas trzaskania i sygnał przebity głąb mózgu Aylin użytkownika. Obudziła się natychmiast. Jej oczy otworzyły się szeroko, a jej cipka drgnęły trudne. Za te oczy, nie było nic. Tylko pusty umysł gotowy do wypełnienia z nową komendę.

„Ona się budzi! Ona musi wiedzieć, jak ten obszar. Musimy ją znaleźć nowe gniazdo dla nas, „Violet powiedział do humanoida.

Stwór spojrzał na Violet, a następnie emitowane kolejne dźwięki trzask, który przesącza się do umysłu Aylin użytkownika. Nie mogła interpretować je jako słowa, ale nie mogła ich zrozumieć. Seria obrazów utworzone w jej umyśle. Musiała znaleźć bezpieczne miejsce. Nie dla niej. Dla jej właściciela. Ona uznała ideę mającą właściciela i jej cipki drgnął ponownie.

Aylin wstał i zaczął chodzić. Wiedziała o opuszczonego mieszkania wewnątrz budynku na końcu alei i byłoby dobrze służyć jako tymczasowe schronienia. Humanoid następnie ją zamknąć za sobą, przekonani, że teraz ona była jedną z nich. Była częścią jego haremu gdzie znajdę sex rozmowy?. Należała do niego.

Fioletowy następnie para, patrząc przez ramię na ulicy. Nie było nikogo wokół. Jej Mistrz był bezpieczny.

* * *

Prawie cały budynek był pusty i nie mieli problemu zakradł się do mieszkania. Gdy drzwi były zamknięte, humanoidalne wysłane polecenie kobietami instruując je usunąć swoje ubrania. Fioletowy już robi.

enthrallment Aylin nadal nie była kompletna. Coś głęboko w głębi umysłu powiedział jej, że to nie było w porządku. Wiedziała już, że mężczyzna przed nią nie był człowiekiem, to było coś innego. Jednak po zdejmując ubrania, stanęła jak posąg uczucie bardzo pobudzony i nie wiedząc, co robić.

W każdym razie, decyzja została podjęta za nią. Z innego hałasu trzasku, humanoid poinstruował ją ssać jego fiuta. Ponownie, że nie rozumie polecenia w słowach, lecz jako obrazy. Aylin zobaczyła siebie z tego ogromnego fallusa złożonego w gardle. Jej cipki drgnęły twarde i zeszła na kolana.

Aylin nigdy nie widział fallusa ta wielka idea i bawi się z nim był tak pociągający. Polizała końcówkę żartobliwie, jak ona zazwyczaj robił z jej klientami. Wtedy zaczęła wtykając pręt tłuszczu w ustach, aż osiągnął gardle, a potem pchnął dalej. Zahipnotyzowany kobieta może poczuć jej szyję wzdęcia pozwolić jej przejść.

Dziwka ssać penisa humanoidalnych z zapałem, spychając go poza gardle za każdym razem, ale inny dźwięk z istoty wskazano jej, że to nie wystarczy. Chciał więcej. Musiał całe element wewnątrz niej. Dziwka był ekspertem w dziedzinie wysysających kogutów i miała dużą kontrolę nad jej gag reflex, ale zadanie to wydawało się niemożliwe. męskość magisterska była zbyt duża.

Ale nieposłuszeństwo nie wchodziło w grę mamy dla Ciebie seks telefon. Jej obowiązkiem było go zadowolić. Następnego Push, Aylin nie zatrzymuj się, aż cała fallus został pochowany w dół jej przełyk i nos dotykał jego krocze. Zrobiła to! Była połknął ogromny kogut magistra. Mogła poczuć rozciąganie szyi, rozszerzając klatkę piersiową; mogła to poczuć wszędzie …

I tak po prostu, że punktem kulminacyjnym!

Ona to zrobiła! Fioletowy pomyślałem podniecony. Nie mogła uwierzyć, co widzi. Aylin połknął całą kurek! W tym momencie, że postawił sobie za cel dla siebie. Miała zamiar zrobić to samo, bez względu na to, jak trudno było.

Uncategorized