Właśnie wróciłem z plaży i jestem trochę spocony

Posted on Październik 20, 2016 By

„Właśnie wróciłem z plaży i jestem trochę spocony, ale pytanie o to,” ostrzegł, ograniczająca się po schodach do pokoju Katie.

Osiągnięcie drugie piętro, Scott rzucił słońcem bielone włosy z oczu. Był w słońcu przez całe popołudnie i pachniało słonej wody i oleju kokosowego. Jego opalona klatka piersiowa była gładka; szortów planszowe były stare i podarte.

Scott zatrzymał się w drzwiach i spojrzał na swoją przyrodnią siostrą. Katie stanęła przed nim w Skitnight czerwonej sukni, przestępując z nogi na nogę. Była boso; jej zupełnie nowe wysokie obcasy były jeszcze w pudełku na buty obok niej wyrzucony-off tenisówki. Katie próbowała wyciągnąć jej blond włosy w kok dorosłego, ale jedwabiste złote nici uciekły i oprawione jej zaczerwienioną twarz. Miała niezręcznie stosowane odrobina makijażu; trochę różowego różu, błyszczącą połysk na ustach. rączki Katie bezskutecznie próbowała pokrycie jej piersi. niebieskie oczy Scotta spełnione i utrzymywane brązowe oczy Katie. Uśmiechnął się powolny, krzywy uśmiech.

„Tak, Kat, jak mogę pomóc? Potrzebujesz porady mody? „Scott dokuczał cicho.

Katie zarumienił się pod jej różowego różu. Oczy Scotta były tak błękitne w jego opalonej twarzy! Jej sutki były twarde jak skała.

„Scott, mam mały problem,” Katie wyjaśnił cicho. „Moja sukienka nie pasuje tak dobrze jak myślałem, i Josh będzie tu w ciągu kilku godzin po mnie dla mojej pierwszej randce. Nie chcę patrzeć slutty. „Katie powoli opuścił ręce w dół do jej boków, dłonie szepcząc nad satyny. Kremowe cycki rosło powyżej górnej i po bokach czerwone ubranie. Oczywiste guzy sutek wysunął się z piersi młodej dziewczyny, a nie o cal z wierzchu sukni.

Scott leniwie spojrzał na piersi Katie, a następnie z powrotem do jej oczu. Jego krzywym uśmiechem rozszerzyły. „Wygląda na to, że nie jest tak mały problem, mimo wszystko!”

Cipki Katie wzrosła mimowolnie, jak Scott spojrzał na nią z pół-zamknięte oczy.

„Przestańcie żartować!” Ona nerwowo się zaśmiał. „Ta sukienka pasuje gdy mama kupiła go dla mnie! Co powinienem zrobić? „Katie pół szepnął do niego. „To nie tylko góry. Obawiam się, że jest zbyt krótkie, zbyt! „Katie pociągnął w dół na brzeg satyny. „Obawiam się, że można zobaczyć moje majtki!”

„Odwróć się i pozwól mi cię widzieć”, powiedział Scott cicho. Nadal się uśmiechał. Chłopak oparł się o drzwi, ramiona skrzyżowane.

Katie powoli odwrócił.

„Teraz stanąć na paluszkach i zginać do przodu trochę. Połóż dłonie o ścianę. ”

Katie czuła satynową suknię jedzie się na jej wykończenia udach, ale zrobiła, co jej kazano. Było bardzo cicho. Scott spojrzał na swoją przyrodnią siostrą stojącego przed nim, jej smukłe nogi lekko rozłożone, jej mały tyłek podniesiona. Pod błyszczącą czerwoną sukienkę Widział o cal białych majtek bawełnianych, schowany między gładkich policzkach ass Katie. Scott cichu podszedł do młodej dziewczyny. Katie słyszał jego oddech. Jej serce waliło. Wtedy poczuła jego palce ledwo ją dotknąć, między nogami. Cipki Katie pulsowała w łagodnym udaru.

Uncategorized