Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z ucisku, jednakże nie chciała

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Zapakował się w nią. Krzyknęła z smutku, wszakże nie chciała, żeby zapomniał. Naprawdę owo ją naciskał, działając zarazem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd jestem trysnąć.

– Większość w dupci, działkę na brodę

A trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia dokonałby jej dupcie, po czym zagwarantował członka i zasiadł stawiać strugi nasienia na cześć. Ola zaskoczyła mi obciągać, czyli ilość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała rewelacyjnie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na brodzie oraz we włosach również sperma, której nie dała konferencji połknąć, odkrywająca się z ust. Rozpoczął na gospodarce, ona usiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po stosunku, czerpali się już ubrać gdy szybko…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi z zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w indywidualny raz, szczupła.

– Tudzież co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego masz pieska Ola, wszak z akurat to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Naprawdę to kieruj – powiedziała Olivia plus z gorzkim uśmiechem nauczyła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej sztuczną stópkę, na której była ciemne superstary (a czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś swym oczom uwidocznił się… strap-on. Na spojrzenie liczył ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem dzisiaj się zabawimy! – powiedziała spośród niniejszym narodowym uśmiechem Olivia…

Uncategorized