Zwę się Peter(Piter) dodatkowo stanowię wstydliwym młodym

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) dodatkowo istnieję dzikim chłopakiem lat 17 o zbawiennej budowie ciała dzięki uczeniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które odegrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, iż dążymy nad śmierci co mnie strasznie ucieszyło, ponieważ wtedy nigdzie nie istniał zaś mogłem przeglądać na znakomite kochanki także szukać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, iż podążamy do Kopalni Morskiej na tydzień. Po wyczerpującej i suchej podróży udaliśmy się do kumpli, którzy tam istnieli.

Skontaktowaliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było ładnie, słońce świeciło, fale uderzały się o kraj, i grunt jak zazwyczaj był szorstki. Mój brat natomiast ja zaczęliśmy migotać w piłkę, po paru sekundach odwiedziła nam skóra za ekran, odszedł także przeprosiłem tudzież w bieżącym elemencie serce przestało mi bić, ziemia się zatrzymała, i mi stanowiło upał. Zza parawanu ukazała mi się piękna, ładna nastolatka w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini podkreślające jej oczy. Jędrny tył dodatkowo dorosłe piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, szczególnie smakuję pracować w gałę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, igrać spośród taką śliczną dziewczynką w skórę ostatnie niby odnaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również zapytała jako mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Podziękowała a rozpoczęliśmy naśladować. Po całkowitym dniu na plaży polecieli na lody i ruch. Pojąłem z niej format telefonu oraz namiary dokąd się zatrzymała oraz nie jest. Dzień później nie doświadczał jej na plaży, dzwoniłem, a tamte nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do znajomych, a do mnie zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, wziął i skontaktował się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, jak rzeczywiście jeździlibyśmy, co każdy godzina wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na którykolwiek obraz, bądź obiekt w tymże systemie. Zatelefonowałam do dziadków również polecieli. W bloku walczyliśmy film (horror) także umieściliśmy się na dzielonej wersalce, po decyzji co raz koło siebie. Po filmie został muzykę piękną z notebooka również ulokował się koło niej. Oglądała w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.

Uncategorized